• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Условия поставки

До уваги споживачів КП «ТМ ІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»

E-mail Печать PDF

На виконання зобов'язань Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та  комунальних послуг КП “ ТМ ІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО”  публікує на веб-сайті  проект інвестиційної програми на 2015  рік на загальну суму 45000 тис. грн.

Проект інвестиційної програми КП “ТМ ІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО” на 2015 рік передбачає:

1. Розробку проектно - кошторисної документації на реконструкцію котельні II черги  Південно-західного району по вул.  Клушина,5-а на загальну суму  148,1тис. грн.

Проектом передбачається переведення котельні на тверде паливо із встановленням 2-х котлів працюючих на  твердому паливі, економічних, з високим коефіцієнтом корисної дії, з системою механізованої подачі палива. Заходи, передбачені проектом, дадуть змогу зменшити споживання природного газу в цілому по підприємству до 30%.

ТМ ІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО 2. Реконструкція котельні (будівельно-монтажні роботи) II черги Південно-західного району по вул.  Клушина,5-а на загальну суму  44851,9тис. грн.

Пропозиції та зауваження щодо проекту інвестиційної програми КП “ТМ ІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО” на 2015 рік просимо надавати за тел. (04841)5-38-37 та на  електронну адресу ІТКЕ@ukr.net а також на електронну адресу апарату Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

 Шановні споживачі! Чекаємо на ваші пропозиції та зауваження на протязі 30 днів.

 
 


Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С   02 по 09 октября в Измаиле родились13 малышей, 6  девочек и 7 мальчиков.

Сейчас 145 гостей онлайн
Просмотры материалов : 4960034

Поиск по сайту

Баннер
Баннер