• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная КП «ТС Измаилтеплокоммунэнерго» Условия поставки Двоставковий тариф Що це і як його розуміти

Двоставковий тариф Що це і як його розуміти

E-mail Печать PDF

Рішенням виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради № 49 від 19.01.2018 затверджено та з 09.02.2018, після опублікування його в місцевих ЗМІ, введено в дію двоставковий тариф на послугу з централізованого опалення (далі – Послуга) для населення м. Ізмаїл.

          Розрахунок тарифу здійснено на підставі положень Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з опалення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 (надалі – Порядок).

          Двоставковий тариф – це грошовий вираз двох окремих частин тарифу – умовно-змінної та умовно-постійної:

1. Умовно-змінні частина – це вартість одиниці (1 Гкал) теплової енергії, що реалізується споживачам, як грошовий вираз витрат на її виробництво, які змінюються пропорційно зміні обсягів виробництва, (такі, як витрати на придбання палива, електричної енергії, тощо).

2. Умовно-постійна частина – це абонентна плата за одиницю (1 Гкал/годину) теплового навантаження об’єктів теплового споживання, як грошовий вираз решти економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, що є постійними, не змінюються пропорційно зміні обсягу виробництва теплової енергії.

          Під час формування двоставкового тарифу визначається повна собівартість виробництва, транспортування та постачання теплової енергії відповідно до вимог Порядку та здійснюється її розподіл на умовно-змінну та умовно-постійну частини.

          Структура двоставкового тарифу одночасно з рішенням виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради про затвердження тарифу була оприлюднена в місцевих ЗМІ та на сайті міськвиконкому izmail-rada.gov.ua.

          Лише сплативши за обома частинами тарифу, абонент компенсує підприємству загальну вартість Послуги. При одноставковому тарифі абонплата (умовно-постійна частина тарифу) не була відокремлена від загальної вартості теплової енергії, та сплачувалась абонентами загальною сумою. Зараз, при двоставковому тарифі, абонент сплачує витрати окремо:

          - умовно-змінну частину – безпосередньо під час виробництва теплової енергії, тобто в опалювальний сезон;

          - умовно-постійну – щомісяця протягом року, оскільки при формуванні тарифу річна сума умовно-постійних витрат розподілена на 12 місяців.

          Введення двоставкового тарифу, в першу чергу, направлене на зниження фінансового навантаження  на абонентів в опалювальний сезон, яке зростає із збільшенням тарифів на комунальні послуги.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 197 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8324664

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная КП «ТС Измаилтеплокоммунэнерго» Условия поставки Двоставковий тариф Що це і як його розуміти