• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна КП «ТМ Ізмаїлтеплокомуненерго» Умови постачання Двоставковий тариф Що це і як його розуміти

Двоставковий тариф Що це і як його розуміти

E-mail Печать PDF

Рішенням виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради № 49 від 19.01.2018 затверджено та з 09.02.2018, після опублікування його в місцевих ЗМІ, введено в дію двоставковий тариф на послугу з централізованого опалення (далі – Послуга) для населення м. Ізмаїл.

          Розрахунок тарифу здійснено на підставі положень Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з опалення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 (надалі – Порядок).

          Двоставковий тариф – це грошовий вираз двох окремих частин тарифу – умовно-змінної та умовно-постійної:

1. Умовно-змінні частина – це вартість одиниці (1 Гкал) теплової енергії, що реалізується споживачам, як грошовий вираз витрат на її виробництво, які змінюються пропорційно зміні обсягів виробництва, (такі, як витрати на придбання палива, електричної енергії, тощо).

2. Умовно-постійна частина – це абонентна плата за одиницю (1 Гкал/годину) теплового навантаження об’єктів теплового споживання, як грошовий вираз решти економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, що є постійними, не змінюються пропорційно зміні обсягу виробництва теплової енергії.

          Під час формування двоставкового тарифу визначається повна собівартість виробництва, транспортування та постачання теплової енергії відповідно до вимог Порядку та здійснюється її розподіл на умовно-змінну та умовно-постійну частини.

          Структура двоставкового тарифу одночасно з рішенням виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради про затвердження тарифу була оприлюднена в місцевих ЗМІ та на сайті міськвиконкому izmail-rada.gov.ua.

          Лише сплативши за обома частинами тарифу, абонент компенсує підприємству загальну вартість Послуги. При одноставковому тарифі абонплата (умовно-постійна частина тарифу) не була відокремлена від загальної вартості теплової енергії, та сплачувалась абонентами загальною сумою. Зараз, при двоставковому тарифі, абонент сплачує витрати окремо:

          - умовно-змінну частину – безпосередньо під час виробництва теплової енергії, тобто в опалювальний сезон;

          - умовно-постійну – щомісяця протягом року, оскільки при формуванні тарифу річна сума умовно-постійних витрат розподілена на 12 місяців.

          Введення двоставкового тарифу, в першу чергу, направлене на зниження фінансового навантаження  на абонентів в опалювальний сезон, яке зростає із збільшенням тарифів на комунальні послуги.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 181 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13850252

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна КП «ТМ Ізмаїлтеплокомуненерго» Умови постачання Двоставковий тариф Що це і як його розуміти