• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная КУ "Измаильский архив" Архів у ЗМІ 26 грудня 2018 р. у конференц-залі Ізмаїльського державного гуманітарного університету відбулася підсумкова конференція пошуково-освітнього проекту «Матеріальна культура німецького населення півдня Бессарабії» за участю КУ «Ізмаїльський архів».

26 грудня 2018 р. у конференц-залі Ізмаїльського державного гуманітарного університету відбулася підсумкова конференція пошуково-освітнього проекту «Матеріальна культура німецького населення півдня Бессарабії» за участю КУ «Ізмаїльський архів».

E-mail Печать PDF

Зустріч була організована спільно з Громадською організацією «Ізмаїльське культурне товариство «Німецький дім», яку очолює Ірина Таран.

Проект був покликаний сприяти більш активному залученню молоді до пошукової роботи задля вивчення історії та культурної спадщини свого краю, а саме до вивчення матеріальної культури німецького населення півдня Одеської області. У рамках проекту були проведені пошукові експедиції по Ізмаїльському, Арцизькому, Саратському, Тарутинському та Білгород-Дністровському районах Одеської області, вивчені цікаві документи у архівах, в тому числі у фондах КУ «Ізмаїльських архів», зібрані максимально повні свідчення про побут, архітектуру, інші аспекти матеріальної культури та на основі цього – відновлена картина життя німецьких поселень на півдні Бессарабії.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор ІДГУ Ярослав Кічук, який акцентував увагу на важливості даного напрямку та побажав успіхів та нових проектів учасникам, організаторам та кураторам зустрічі.

Відкрила конференцію Марина Лапшина, одна з організаторів конференції, яка представила презентацію пошуково-освітнього проекту та підвела підсумки кропіткої та довготривалої спільної роботи.

З цікавими доповідями виступили Іван Татаринов, кандидат історичних наук, в.о. декана ФУАІД, Андрій Шеремент, студент 2 курсу ІДГУ, Світлана Синюк, завідувач історико-краєзнавчого музею с. Надежда, Оксана Чолак, вчитель Надеждинської ЗОШ та Любов Клим, завідувач Саратського районного історико-краєзнавчого музею.    

 

 

Язык

English Russian Ukrainian

Главное меню

.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 590 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8242963

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная КУ "Измаильский архив" Архів у ЗМІ 26 грудня 2018 р. у конференц-залі Ізмаїльського державного гуманітарного університету відбулася підсумкова конференція пошуково-освітнього проекту «Матеріальна культура німецького населення півдня Бессарабії» за участю КУ «Ізмаїльський архів».