• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Повідомлення про результати перевірки

E-mail Печать PDF

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради було організовано проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

За результатами проведеної перевірки встановлено, що заборони, передбачені частинами третьої, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються до:  

№ з/п

ПІП

 Посада

1.       

Петренко Ірина Володимирівна

спеціаліст 1 категорії сектору обробки заяв відділу соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

2.       

Карпенко Ірина Степанівна

спеціаліст 1 категорії бюджетного відділу фінансового управління Ізмаїльської міської ради

3.       

Ляшук Олег Іванович

адміністратор центру надання адміністративних послуг Ізмаїльської міської ради

4.       

Тодорова Лариса Гаврилівна

адміністратор центру надання адміністративних послуг Ізмаїльської міської ради

5.       

Семенова Олена Андріївна

спеціаліст 1 категорії – інформатор – координатор сектору прийому громадян відділу соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

6.       

Мартинюк (Підбуцька) Наталія Іванівна

провідний спеціаліст відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Ізмаїльської міської ради Одеської області

7.       

Слепньов Віктор Михайлович

директор комунального підприємства «Ізмаїлфарм»

8.       

Мазохова Тетяна Валеріївна

головний спеціаліст – бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності секретаріату виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради

9.       

Волканецька Ксенія Олександрівна

спеціаліст 1 категорії відділу ведення Державного реєстру виборців Ізмаїльської міської ради

10.   

Конончук Світлана Михайлівна

спеціаліст 1 категорії сектору прийому громадян відділу соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

11.   

Найбороденко Анна Володимирівна

спеціаліст 1 категорії відділу аналізу та прогнозування економічного розвитку міста управління економіки Ізмаїльської міської ради

12.   

Попаз Надія Анатоліївна

 

спеціаліст 1 категорії – бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради

13.   

Щербина Ольга Дмитрівна

 спеціаліст 1 категорії сектору прийому громадян відділу соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

14.   

Бондар Анастасія Олександрівна

головний спеціаліст відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування секретаріату виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради

15.   

Скороморохова (Зятькова) Ксенія Борисівна

спеціаліст 1 категорії сектору по роботі з юридичними особами у сфері земельних відносин юридичного управління секретаріату виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради

16.   

Костєва Юлія Вікторівна

спеціаліст 1 категорії інспекції з благоустрою міста Ізмаїльської міської ради

17.   

Токарєва Катерина Віталіївна

спеціаліст 1 категорії – бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради

18.   

Волонтірова Олександра Валеріївна

 спеціаліст 1 категорії відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування секретаріату виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради

19.   

Крупицька Ганна Олександрівна

спеціаліст 1 категорії відділу судового супроводу юридичного управління секретаріату виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради

20.   

Лужанська Наталія В'ячеславівна

головний спеціаліста відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування секретаріату виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради

21.   

Попова Наталя Олександрівна

спеціаліст 1 категорії відділу правового супроводу юридичного управління секретаріату виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради

22.   

Хоменко Наталя Вікторівна

головний спеціаліст відділу судового супроводу юридичного управління секретаріату виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради

23.   

Білоброва Ганна Владиславівна

головний спеціаліст відділу аналізу та прогнозування економічного розвитку міста управління економіки Ізмаїльської міської ради

24.   

Куликова Олеся Павлівна

адміністратор центру надання адміністративних послуг Ізмаїльської міської ради

25.   

Новицька Антоніна Миколаївна

 головний спеціаліст по роботі з педагогічними кадрами відділу освіти Ізмаїльської міської ради

26.   

Подоба Марія Валдівна

спеціаліст 1 категорії – еколог інспекції з благоустрою міста Ізмаїльської міської ради

27.   

Степаненко Ілона Володимирівна

провідний спеціаліст служби у справах дітей Ізмаїльської міської ради

28.   

Хатинська Ірина Миколаївна

головний спеціаліст відділу економіки споживчого ринку управління економіки Ізмаїльської міської ради

29.   

Крицун Тетяна Анатоліївна

головний спеціаліст відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування секретаріату виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради

30.   

Мірошніченко Вероніка Вікторівна

головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Ізмаїльської міської ради Одеської області

31.   

Доков Андрій Андрійович

 спеціаліст 1 категорії сектору організаційної роботи відділу діловодства, контролю та організаційної роботи секретаріату виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради

32.

Панкратова Вікторія Вікторівна

спеціаліст 1 категорії архівного відділу Ізмаїльської міської ради

33.

Добровольська Ольга Вікторівна

головний спеціаліст відділу у справах інвалідів, ветеранів війни та праці, осіб, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

34.

Куліковська Ганна Сергіївна

провідний спеціаліст відділу у справах інвалідів, ветеранів війни та праці, осіб, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

35.

Гусєва Олена Олександрівна

провідний спеціаліст відділу культури Ізмаїльської міської ради

36.

Клименко Галина Василівна

спеціаліст 1 категорії з контролю сектору діловодства відділу діловодства, контролю та організаційної роботи секретаріату виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради

37.

Полякова Тетяна Василівна

головний спеціаліст відділу освіти Ізмаїльської міської ради

38.

Шишман Ганна Андріївна

адміністратор центру надання адміністративних послуг Ізмаїльської міської ради

39.

Медведєв Сергій Михайлович

адміністратор центру надання адміністративних послуг Ізмаїльської міської ради

40.

Каїш Марина Дмитрівна

провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

41.

Алексєєв Володимир Валерійович

головний державний соціальний інспектор відділу з контролю за призначенням та виплатою пенсій, субсидій, допомоги управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

42.

Геворкова Олена Іванівна

адміністратор центру надання адміністративних послуг Ізмаїльської міської ради

43.

Бачу Наталія Георгіївна

спеціаліст 1 категорії відділу персоніфікованого обліку одержувачів пільг управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

44.

Радолова Любов Валентинівна

провідний спеціаліст сектору виплат відділу соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

45.

Надоленко Тетяна Василівна

державний соціальний інспектор відділу з контролю за призначенням та виплатою пенсій, субсидій, допомоги управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

46.

Ігітян Ірина Іванівна

головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління  Ізмаїльської міської ради

47.

Коваленко Альона Ігорівна

спеціаліст 1 категорії відділу економіки споживчого ринку управління економіки Ізмаїльської міської ради

48.

Кристіян Андрій Андрійович

провідний спеціаліст відділу АСУ управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

49.

Куренкова Олена Валеріївна

головний спеціаліст -бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звіту управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

50.

Малиновська Тетяна Сергіївна

головний спеціаліст бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності Фінансового управління Ізмаїльської міської ради

51.

Пельтек Ольга Миколаївна

спеціаліст 1 категорії відділу з контролю за призначенням та виплатою пенсій, субсидій, допомоги управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

52.

Смокіна Олена Олександрівна

головний спеціаліст відділу правового супроводу юридичного управління виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради

53.

Тасмали Ірина Андріївна

провідний спеціаліст сектору опрацювання заяв відділу соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

54.

Тушенко Наталя Данилівна

провідний спеціаліст відділу у справах інвалідів, ветеранів війни та праці., осіб, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

55.

Балема Сніжана Миколаївна

начальник відділу у справах інвалідів, ветеранів війни та праці, осіб, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

56.

Вєлєв Микола Миколайович

начальник відділу  з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Ізмаїльської ради Одеської області

57.

Гилка Людмила Аурелівна

адміністратор центру надання адміністративних послуг Ізмаїльської міської ради

58.

Загороднікова Тетяна Володимирівна

головний спеціаліст управління капітального будівництва Ізмаїльської міської ради

59.

Касап Валентина Петрівна

начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради

60.

Колесник Віолета Вячеславівна

спеціаліст 1 категорії - інформатор-координатор сектору прийому громадян відділу соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

61.

Парамонова Олена Вікторівна

головний спеціаліст управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради

62.

Решетникова Ніна Іванівна

спеціаліст 1 категорії відділу у справах інвалідів, ветеранів війни та праці, осіб, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

63.

Богуш Марія Кирилівна

провідний спеціаліст відділу комунального господарства управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради

64.

Гринько Галина Олександрівна

головний спеціаліст сектору прийому громадян відділу соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

65.

Самойлова Олена Олександрівна

головний спеціаліст - бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління Ізмаїльської міської ради

66.

Сікорська Вікторія Олександрівна

головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку одержувачів пільг управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

67.

Станєва Людмила Борисівна

начальник відділу житлового господарства управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради

68.

Помаскін Олег Олегович

спеціаліст 1 категорії відділу житлового господарства управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради

69.

Чернеженко Уляна Володимирівна

адміністратор центру надання адміністративних послуг Ізмаїльської міської ради

70.

Кошева Олена Василівна

спеціаліст 1 категорії сектору прийому громадян відділу соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

71.

Бєлугіна Людмила Миколаївна

головний спеціаліст сектор ведення реєстру територіальної громади м. Ізмаїл секретаріату виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради

72.

Манол Ірина Тарасівна

спеціаліст 1 категорії відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

73.

Рапчинський Олександр Іванович

спеціаліст 1 категорії - еколог інспекції з благоустрою міста Ізмаїльської міської ради

74.

Сидорушкін Анатолій Григорович

спеціаліст 2 категорії відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Ізмаїльської міської ради Одеської області

75.

Соловко Дар'я Сергіївна

головний спеціаліст сектору організаційної роботи відділу діловодства, контролю та організаційної роботи секретаріату виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради

76.

Дроздова Інга Миколаївна

спеціаліст 1 категорії відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

77.

Морій Тетяна Григорівна

спеціаліст 1 категорії сектору опрацювання заяв відділу соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

78.

Наумова Наталя Сергіївна

головний спеціаліст - фінансист відділу бухгалтерського обліку та звітності управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради

79.

Шевченко Марина Володимирівна

спеціаліст 1 категорії відділу житлового господарства управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради

80.

Волинщиков Петро Сергійович

провідний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ізмаїльської міської ради Одеської області

81.

Чепразова Наталя Петрівна

спеціаліст 1 категорії сектору опрацювання заяв відділу соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

82.

Карайван Дмитро Дмитрович

спеціаліст 1 категорії інспекції з благоустрою міста Ізмаїльської міської ради

83.

Надельніченко Регіна Прокопівна

провідний спеціаліст відділу економіки споживчого ринку управління економіки Ізмаїльської міської ради

84.

Рознетовська Ольга Володимирівна

адміністратор центру надання адміністративних послуг Ізмаїльської міської ради

85.

Гребенюк Любов Вікторівна

провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку одержувачів пільг управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

86.

Зирянова Ольга Владиславівна

інженер відділу житлового господарства управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради

87.

Шебалдіна Євгенія Геннадіївна

головний спеціаліст сектору з питань усиновлення, опіки, піклування та сімейних форм виховання слуєби у справах дітей Ізмаїльської міської ради

88.

Маєвська Надія Валентинівна

головний спеціаліст відділу з роботи з громадянами у сфері земельних відносин секретаріату виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради

89.

Орленко Михайло Вікторович

провідний спеціаліст відділу з роботи з громадянами у сфері земельних відносин секретаріату виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради

90.

Степаненко Валентина Йосипівна

заступник начальника фонду комунального майна Ізмаїльської міської ради

91.

Бабаскіна Катерина Вадимівна

спеціаліст 1 категорії сектору опрацювання заяв відділу соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

  

Документи:

Повідомлення

 

Обновлено 03.07.2017 10:47  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  31  июля по 7 августа в Измаиле родились 12 малышей, 3  девочки и 9 мальчиков.

Сейчас 117 гостей онлайн
Просмотры материалов : 4713804

Поиск по сайту

Баннер

Набір у патрульну поліцію

Баннер
Баннер
Баннер