• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Регуляторна політика Діючі регуляторні акти ФКМ: про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності,

ФКМ: про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності,

E-mail Печать PDF

Оголошення про проведення конкурсу
з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки комунального майна

1. Мета проведення незалежної оцінки – визначення вартості об’єкта з метою передачі в оренду:

Назва об’єкта: нежитлові приміщення №4, частина приміщення №3, загальною площею 12,8 кв.м, розташовані по вул. Чернишевського, 26. Балансоутримувач: Фонд комунального майна Ізмаїльської міської ради.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до «Порядку передачі нерухомого майна в оренду…», затвердженого рішенням Ізмаїльської міської ради №3217-VI від 27.09.13 (зі змінами).

 

2. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості з метою формування стартової ціни об’єкта малої приватизації:

Назва об’єкта:  будинок культури - нежитлова будівля літ. «А», загально площею 741,2 кв.м, надвірні споруди №1, розташований за адресою: м. Ізмаїд, вул. Нахімова, 292. Балансоутримувач: Фонд комунального майна Ізмаїльської міської ради. Платник: Фонд комунального майна Ізмаїльської міської ради. Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки – 5 000,00 грн.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 за № 2075 (у редакції наказу ФДМУ від 16.01.2018 №47).

Подібні до об’єкта оцінки об’єкти наведені у додатку 2 Положення за порядковим номером 4.

Дата оцінки: на дату укладання договору на проведення незалежної оцінки.

До участі в конкурсі можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається з:

- підтвердних документів;

- конкурсних пропозицій, запечатаних в окремому конверті, щодо вартості надання послуг з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з наданням таких послуг, а також строку їх виконання у календарних днях. У своїх конкурсних пропозиціях претендент повинен обов’язково зазначати загальну вартість надання послуг з оцінки з урахуванням усіх податків, що сплачуються претендентом згідно із законом;

- документів щодо практичного досвіду надання послуг з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (згідно з додатком 3 до Положення).

До підтвердних документів, поданих на конкурс, належать:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (згідно з додатком 4 до Положення);

- інформація про претендента (згідно з додатком 5 до Положення).

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

 

Конкурс відбудеться 11.02.2018 о 10-00 за адресою: м. Ізмаїл,  пр. Суворова, 62, каб. 504.

Конкурсна документація подається не пізніше ніж, за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно). На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця, який подає конкурсну документацію.

Конкурсну документацію подавати за адресою: 68600, м. Ізмаїл,  пр. Суворова, 62, каб. 504. Телефон: 7-25-13

 

Мова

English Russian Ukrainian

Головне меню

.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

  Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  30 березня по 06 квітня у м. Ізмаїл народилися 5 малюків -  2  дівчинки та 3 хлопчика

 

Сейчас 156 гостей онлайн
Просмотры материалов : 10374426

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Регуляторна політика Діючі регуляторні акти ФКМ: про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності,