• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Споживачу та підприємцю Споживач та закон До уваги суб’єктів господарювання м. Ізмаїл!

До уваги суб’єктів господарювання м. Ізмаїл!

E-mail Печать PDF

У відповідності до Порядку розміщення тимчасових споруд (конструкцій) для провадження підприємницької діяльності на території м. Ізмаїл, який затверджено рішенням виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради № 712 від 15.06.12 р. суб’єкти господарювання, що здійснюють торгівельну діяльність за адресами: вул. Клушина, 9;    пр. Ленина, 23-25; вул. Бендерська (навпроти школи № 2); вул. Шевченко ріг вул. Репіна; вул. Нахімова №№ 415,421, а також суб’єкти господарювання, що мають майданчик при стаціонарних закладах ресторанного господарства та квасні цистерни повинні звернутися до виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради з заявою про погодження можливості  розміщення ТС, ТК із зазначенням бажаного строку розміщення ТС, ТК.

            До заяви обов’язково додаються:

-         реквізити суб’єкта господарювання (найменування, П.І.Б., адреса, контактна інформація та інше);

-         схема розміщення ТС, ТК – графічні матеріали місця розташування ТС, ТК, виконані на топографо-геодезичній основі М 1:500 з кресленнями контурів ТС, ТК з прив’язкою до місцевості та площею ТС,ТК, узгоджені у встановленому порядку;

-         ескізи фасадів стаціонарної ТС у кольорі М 1:50, ескіз ТК у кольорі М 1:50, фотографія або ескіз пересувної ТС у кольорі М 1:50, які виконані суб’єктом господарювання, що має ліцензію на виконання проектних робіт, або архітектором, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат;

-         схема благоустрою прилеглої території, складена суб’єктом підприємницької діяльності, який має відповідну ліцензію, архітектором, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат; схема благоустрою обов’язково узгоджується Управлінням житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради та Управлінням містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради;

-         копія державного акту  на право власності на земельну ділянку, договору оренди, документу, який підтверджує право постійного користування земельною ділянкою, - за наявністю. Якщо суб’єкт господарювання не є власником або орандарем земельної ділянки, то разом з копіями правовстановлюючих документів на земельну ділянку він надає письмову згоду власника або орендаря земельної ділянки.

      Зазначена заява протягом десяти робочих днів з дня подання розглядається Управлінням містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради.

При відсутності заперечень документи, надані суб’єктом господарювання, вносяться на найближче засідання містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради – для розгляду та прийняття рішення стосовно відповідності намірів щодо місця розташування ТС, ТК та погодження ескізів фасадів стаціонарних ТС, ескізів ТК, фотографій або ескізів пересувних ТС.

Про рішення, прийняте містобудівною радою, Управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради протягом трьох робочих днів з дня визначення відповідності (невідповідності) намірів щодо розміщення ТС, ТК та погодження ескізів письмово повідомляє суб’єкта господарювання про подальші дії. 

 

Начальник Управління економіки                                                            М.В. Каплієнко

Обновлено 05.07.2012 10:45  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 318 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13906405

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Споживачу та підприємцю Споживач та закон До уваги суб’єктів господарювання м. Ізмаїл!