• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Споживачу та підприємцю На допомогу підприємцю
На допомогу підприємцю

До уваги аграріїв!

E-mail Печать PDF

Аграрії, які зазначили втрат від війни, можуть заповнити опитувальник та надати інформацію щодо збитків чи втрат, внаслідок військової агресії росії: https://forms.gle/noqMfjswghNcGWZNA. Відповідні результати опитування будуть в подальшому використані для відшкодування втрат.

 

До уваги суб’єктів господарювання!

E-mail Печать PDF

Державна установа «Офіс розвитку підприємства та експорту» спільно з громадською спілкою «Центр розвитку інновацій», національним проектом з розвитку підприємства та експорту Дія. Бізнес та партнерами, які долучаються, розпочали Ініціативу для сприяння відновленню та адаптації економіки територіальних громад/регіоні, місцевих бюджетів, підтримки підприємців, розвитку експорту.

Запрошуємо власників та підприємців дати оцінку стану й потреб українського бізнесу до та після повномасштабної війни та вплинути на розробку ефективного плану дій та механізмів відновлення розвитку підприємства, МСБ, експорту на територіальному рівні.

Для виявлення реального стану та потреб бізнесу на території міста проводиться опитування у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством економіки України, Міністерством фінансів України, Міністерством розвитку громад і територій України.

Просимо долучитися до опитування та заповнити анкету до 10.06.2022 року включно. Анкета знаходиться за посиланням https://forms.gle/UVknwQgBDWX39Kmg9.

 

Всеукраїнська ініціатива "Сади Перемоги"

E-mail Печать PDF

Війна на території України унеможливлює використання всіх сільськогосподарських земель, що згодом може призвести до продовольчої кризи.

У Міністерстві аграрної політики та Міністерстві розвитку громад закликають українців якомога ефективніше використовувати земельні ділянки.

Щоб активізувати цей процес,.створено всеукраїнську ініціативу "Сади Перемоги".  Її мета.- ефективно   використати   кожен   клаптик   землі. (дачі.та.городи,. прибудинкові.

ділянки),. на  .яких   можна   виростити   врожай,.  що  допоможе  знизити   ризик   гострої 

продовольчої кризи.

"Сади Перемоги" – не нова ідея. Такі овочеві, фруктові та трав’яні сади, були висаджені в приватних помешканнях і громадських парках у США, Великобританії, Канаді, Австралії та Німеччині під час Першої та Другої світових воєн. Вони допомогли вистояти країнам у найскрутніші часи.

Більше інформації про ініціативу можна дізнатися на сайті https://sadyperemohy.org/ та у соцмережах.

 

Щодо заборони операцій з металобрухтом

E-mail Печать PDF

Спільним наказом військової частини А2393 та Одеської обласної державної адміністрації/Одеської обласної військової адміністрації від 8 квітня 2022 року №4 «Про деякі питання застосування заходів правового режиму воєнного стану» заборонити суб’єктам господарювання, які здійснюють операції з металобрухтом згідно із Законом України "Про металобрухт”, а саме, приймальним пунктам спеціалізованих підприємств, фізичним особам, які ведуть діяльність зі збирання, прийому, та/або переробки металобрухту, спеціалізованим металургійним переробним підприємствам, збирання, прийом, та/або переробку металобрухту, купівлі, та/або реалізації металобрухту, що утворився у військових частинах, військових установах, військових навчальних закладах Збройних сил України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України, а також металобрухту, який утворився внаслідок ведення бойових дій, з агрегатів машин, кораблів, плавзасобів, військової техніки та іншого військового майна, а також металобрухту, утвореного внаслідок утилізації рухомого складу залізничного транспорту, чи іншого майна, що входить до складу, чи є власністю АТ «Укрзалізниця», чи її структурних підрозділів, без спеціального дозволу Одеської обласної військової адміністрації до скасування/припинення воєнного стану, або до видачі окремого наказу в залежності від того, яка з цих подій настане раніше.

 

 

Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану

E-mail Печать PDF

Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову від 18 березня 2022 р. № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану», яка діятиме до дня припинення чи скасування воєнного стану.

 З Постановою Кабінета Міністрів України від 18 березня 2022 р. № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану» можна ознайомитись на сайті Урядовий портал за посиланням:  https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-zabezpechennya-provadzhennya-gospodarskoyi-diyalnosti-v-umovah-voyennogo-stanu-314.

 


Страница 1 из 13

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 239 гостей онлайн
Просмотры материалов : 18635021

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Споживачу та підприємцю На допомогу підприємцю