• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Споживачу та підприємцю На допомогу підприємцю
На допомогу підприємцю

До уваги операторів ринку що займаються виробництвом та/або обігом харчових продуктів!!!

E-mail Печать PDF

У зв’язку з віяловими відключеннями систем електропостачання по  всій  території  України, що, в свою чергу, впливає на виробництво та/або обіг харчових продуктів, Ізмаїльське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській  області повідомляє.

На виконання листа  Державної  служби  України  з  питань  безпечності  харчових  продуктів  та  захисту  споживачів  № 11.1.1-5/17756  від 14.11.2022 р.,  Законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» від 18.05.2017 № 2042-VIII, «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових, продуктів» від 23.12.1997 №771/97-ВР, наказу Міністерства економіки та з питань Європейської інтеграції України від 11.07.2003 №185 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами», Вам необхідно контролювати та дотримуватись вимог температурних режимів зберігання харчових продуктів, а саме:

Подробнее...
 

Аграрії активно реєструються на підтримку

E-mail Печать PDF

У Державному аграрному реєстрі триває прийом заявок на одержання субсидії на одиницю оброблювальних угідь. Податися можуть виробники сільгосппродукції, як фізичні, так і юридичні особи, що оброблять не менше 1 і не більше 120 га земель сільськогосподарського призначення та відповідають іншим умовам програми. https://bit.ly/Postanova_DAR. 

Сума виплати - 3 100 грн на один гектар землі, але не більше 372 тис. грн. 

Заявки приймаються до 15 листопада 2022 року виключно через ДАР. 

На інфографіці та нижче у тексті посту ви знайдете покрокову інструкцію з подання заявки на програму. Інструкція з реєстрації – за посиланням https://bit.ly/3DmWOJj. 

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ ЗА НАПРЯМОМ “БЮДЖЕТНА СУБСИДІЯ НА ОДИНИЦЮ ОБРОБЛЮВАЛЬНИХ УГІДЬ https://bit.ly/3qwa4Uk 

Додаткові інформаційні матеріали (постійно доповнюються - https://drive.google.com/drive/folders/15_WTJYG3OVC9GDZzVqIR3k0Exe90j2gL)

 

До уваги сільгосптоваровиробників!

E-mail Печать PDF

Доводимо до Вашого відома інформацію, що Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову від 05 серпня 2022 р.   № 903  «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. №738», де внесено зміни  до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства і Порядку надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738 “Деякі питання надання грантів бізнесу”.

З Постановою Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2022 р.  № 903  «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. №738» можна ознайомитись на сайті Урядовий портал за посиланням:https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-poriadkiv-zatverdzhenykh-postanovoiu-kabinetu-ministriv-ukrainy-vid-21-chervnia-2022-r-738-903-050822.

 

Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило онлайн платформу «Державний аграрний реєстр»

E-mail Печать PDF

Для прямої та єдиної взаємодії держави та агровиробників 12 серпня 2022 року Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило онлайн платформу Державний аграрний реєстр (ДАР), яка тепер відкрита для реєстрації для всіх українських аграріїв. Презентація ДАР розміщена за наступним посиланням - https://www.youtube.com/watch?v=Y9difxyE40o. Цей сервіс створений передусім для того, що спростити аграріям процедуру отримання державної підтримки. Агровиробники, зареєстровані в ДАР, зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також позик і технічної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів. Витративши лише кілька хвилин на реєстрацію в ДАР, аграрії зможуть у режимі реального часу отримати доступ до інформації про наявні програми державної підтримки та подати заявку на них онлайн з дому чи офісу. Під час реєстрації фермер також зможе перевірити в особистому електронному кабінеті дані про свою діяльність, земельні ділянки, тварин тощо. Для реєстрації фермеру потрібен лише електронний підпис. Система створена за підтримки ЄС, з урахування найкращих європейських практик. Доступ до ДАР за посиланням https://www.dar.gov.ua Найближчим часом у ДАР з'являться перші програми допомоги дрібним фермерам, які вирощують сільськогосподарські культури або тримають корів.

Начальник управління                                                                            Тетяна ОЛЕНЄВА

 

 

Для уваги фізичних осіб, суб’єктів господарювання, у тому числі тимчасово переміщених осіб!

E-mail Печать PDF

Урядом прийнято державні програми надання грантів та створення або розвиток власного бізнесу:

 

Про реалізацію експериментального проекту щодо надання на конкурсних засадах фінансової підтримки стартапам в Україні, у тому числі в сфері інформаційних технологій

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/736-2022-%D0%BF#Text

 

Про реалізацію експерименту з організації навчання осіб за освітніми програмами у сфері інформаційних технологій “Старт в ІТ”

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/737-2022-%D0%BF#Text

Подробнее...
 


Страница 1 из 14

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 241 гостей онлайн
Просмотры материалов : 21401562

Голосування:

Баннер

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Споживачу та підприємцю На допомогу підприємцю