• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

В помощь предпринимателю

E-mail Печать PDF

УВАГА підприємців ! 


Наказами Міністерства економіки України від 10.11. 2009р. №1239, №1240 внесено зміни до Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства та Правил роздрібної торгівлі тютюновими виробами, а саме:Внесення змін до Правил роздрібної торгівлі тютюновими виробами (наказ Міністерства економіки України від 10 листопада 2009 року № 1240):Абзац десятий пункту 11 викласти в такій редакції:"в упаковках, що містять менше ніж 20 сигарет або цигарок, чи поштучно (крім сигар)".Абзац третій пункту 13 викласти в такій редакції:"на кожній пачці, коробці або сувенірній коробці - найменування підприємства-виробника або тютюнової компанії; загальної та власної назви; наявність фільтрувального мундштука; кількість одиниць у пачці, коробці чи сувенірній коробці; відомості про вміст смол та нікотину, що входять до складу тютюнових виробів і виділяються з тютюновим димом під час їх куріння, які нанесені на зовнішню поверхню однієї меншої сторони пачки, коробки або сувенірної коробки та займають не менше 15 відсотків площини цієї сторони; основне медичне попередження споживачів тютюнових виробів та додаткове медичне попередження відповідно до чинного законодавства; позначення нормативного документа (для продукції вітчизняного виробництва, призначеної для реалізації на території України); штрихового коду;".Внесення змін до Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства (наказ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції від24.07.2002 № 219), виклавши пункт 3.10. в такій редакції: 
"3.10. У закладах (підприємствах) ресторанного господарства (незалежно від типу і класу) для осіб, які не курять, відводиться не менше ніж половина площі громадських місць цих закладів, розміщеної так, щоб тютюновий дим не поширювався на цю територію. На території для осіб, які не курять, персоналу та споживачам забороняється куріння будь-яких тютюнових виробів, а також розміщення попільничок. У разі відведення суб'єктом господарської діяльності спеціальних місць для куріння ці місця мають бути обладнані витяжною вентиляцією або іншими засобами для видалення тютюнового диму, а також розміщена в куточку споживача наочна інформація про розташування таких місць та про шкоду, яку завдає здоров'ю людини куріння тютюнових виробів.". 
Зазначені накази розміщено на сайті Головного управління економіки облдержадміністрації у розділі «Новини законодавства».Прошу суб’єктів господарювання забезпечити дотримання цих змін при провадженні господарської діяльності.


Распоряжением Одесской областной государственной администрации № 7/А-2010 от 15.01.10 г. внесено изменение в п.1 распоряжения ОГА № 614/А-2008 «Об установлении предельного уровня торговых надбавок (наценок) на продукцию общественного питания» и установлен предельный уровень торговой надбавки (наценки) в размере 40 % на продукцию общественного питания для субъектов хозяйствования независимо от формы собственности, которые осуществляют деятельность в общеобразовательных, профессионально-технических и высших учебных заведениях.
 

Обновлено 25.05.2010 12:35  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 260 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13833442

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер