• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Споживачу та підприємцю На допомогу підприємцю Увага суб’єктів господарювання, що здійснюють сезонну торгівлю плодоовочевою продукцією, морозивом, безалкогольними напоями!

Увага суб’єктів господарювання, що здійснюють сезонну торгівлю плодоовочевою продукцією, морозивом, безалкогольними напоями!

E-mail Печать PDF

У відповідності до Порядку розміщення тимчасових споруд (конструкцій) для провадження підприємницької діяльності на території м. Ізмаїл, якій затверджено рішенням виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради № 712 від 15.06.2012 р., суб’єкти господарювання, що мають намір здійснювати чи здійснюють сезонну торгівлю плодоовочевою продукцією, морозивом, безалкогольними напоями повинні звернутися до виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради за отриманням згоди на розміщення пересувної ТС з короткостроковим терміном розміщення на території м. Ізмаїл(строком розміщення до 3 місяців)з відповідною заявою, в який вказує місце бажаного розміщення пересувної ТС с короткостроковим терміном розміщення, термін розміщення, спеціалізацію пересувної ТС (зразок заяви додається).

До заяви додаються:

1. схема бажаного розміщення пересувної ТС з короткостроковим терміном розміщення — графічні матеріали, виконані на топографо-геодезичній основі М 1:500 з кресленнями контурів пересувної ТС  з прив'язкою до місцевості та площею пересувної ТС, узгоджені Управлінням містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради, Управлінням житлово-комунального господарства, інспекцію з благоустрою міста Ізмаїльської міської ради. За вимогою Управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради схема може додатково узгоджуватись  органом охорони культурної спадщини, підприємствами — власниками інженерних комунікацій,  органами Державтоінспекції та інш.;

2. фотографія або ескізпересувної ТС у кольорі М 1:50;

3. копія державного акту на право власності суб’єкта господарювання на земельну ділянку, договору оренди земельної ділянки суб’єктом господарювання  — за наявністю. У випадку, коли пересувну ТС планується встановити   на земельній ділянці, яка знаходиться у власності іншого суб’єкта господарювання, суб’єкт господарювання, який має намір розмістити пересувну ТС, до копії вказаного правовстановлюючого документу на земельну ділянку, завіреної належним чином, додає письмову згоду суб’єкта господарювання, який є власником цієї земельної ділянки.

Зазначена заява протягом 3 (трьох) робочих днів розглядається Управлінням економіки Ізмаїльської міської ради. За умови відсутності заперечень (в тому числі наявності раніше зареєстрованої заявиіншого суб’єкта господарювання щодо бажаного розміщення ТС на зазначеному місці) суб’єкт господарювання письмово повідомляється про необхідність надання до Управління економіки Ізмаїльської міської ради копії укладеного договору про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою в м. Ізмаїл та довідки про повну авансову сплату коштів пайової участі та — за необхідністю — додаткового погодження органу державного санітарно-епідеміологічного нагляду щодо асортиментного переліку товарів, реалізацію яких суб’єкт господарювання планує здійснювати через вказаний об’єкт, погодження інших державних органів.

     Управління економіки Ізмаїльської міської ради готує розпорядження про згоду на розміщення пересувної ТС з короткостроковим терміном розміщення на території м. Ізмаїл.

Строк дії згоди на розміщення пересувної ТС з короткостроковим терміном не підлягає подовженню. Але до закінчення строку дії згоди суб’єкт господарювання має право звернутись до виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради з заявою про надання нової згоди  на розміщення пересувної ТС з короткостроковим терміном на новий строк за місцем розміщення, дія згоди на яке закінчується (подання документів, перелічених вище не потребується). За умови відсутності заперечень суб’єкт господарювання письмово повідомляється про необхідність надання до Управління економіки Ізмаїльської міської ради копії укладеного договору про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою в м. Ізмаїл та довідки про повну авансову сплату коштів пайової участі.

Розпорядження Управління економіки Ізмаїльської міської ради про згоду на розміщення пересувноїТС з короткостроковим терміном розміщення на території м. Ізмаїл видається на безоплатній основі.

Самовільне розміщення об’єктів сезонної пересувної мережі забороняється.

Телефон для довідок 2-03-87, 2-24-39 (відділ економіки споживчого ринку Управління економіки, пр. Суворова, 62, каб. № 206).

Начальник Управления экономики                                                                О.Ю. Фролова

Зразок заяви

Обновлено 10.04.2013 10:00  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 439 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13858476

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Споживачу та підприємцю На допомогу підприємцю Увага суб’єктів господарювання, що здійснюють сезонну торгівлю плодоовочевою продукцією, морозивом, безалкогольними напоями!