• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Споживачу та підприємцю На допомогу підприємцю Реалізація проекту з монетизації натуральної допомоги «пакунок малюка»

Реалізація проекту з монетизації натуральної допомоги «пакунок малюка»

E-mail Печать PDF

З набранням чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 №744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» виникла необхідність встановлення переліку наявних закладів торгівлі в м. Ізмаїл, які бажають та можуть бути залучені до реалізації проекту з монетизації натуральної допомоги «пакунок малюка».

            Виплата грошової компенсації проводиться у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на спеціальний рахунок отримувача, відкритий в АТ КБ «ПриватБанк» (уповноважений банк).

            Отримувач протягом року з дня зарахування коштів грошової компенсації на спеціальний рахунок самостійно використовує ці кошти на придбання товарів, відповідно переліку, встановленому п. 4 Порядку та умов реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020-2021 роках» виключно у суб’єктів господарювання, які приєднались до публічного договору про реалізацію пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»» шляхом укладення додаткової угоди з Мінсоцполітики  про приєднання до публічного договору та внесені до реєстру учасників пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»».

            За додатковою інформацією та для участі в проекті «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» необхідно звернутись в Управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради за тел. (04841) 5-95-36.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 22 листопада по 1 грудня у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 200 гостей онлайн
Просмотры материалов : 14312849

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Споживачу та підприємцю На допомогу підприємцю Реалізація проекту з монетизації натуральної допомоги «пакунок малюка»