• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная В помощь предпринимателю До відома суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами!

До відома суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами!

E-mail Печать PDF

Ізмаїльська міська рада, враховуючи звернення підприємців міста, звернулася до Голови Державної податкової служби України з пропозицією розглянути можливість організації роботи щодо прийому та видачі документів, передбачених законодавством, яке регулює відносини в сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, в органах податкової служби в місті Ізмаїл.

            За результатами розгляду  звернення Державна податкова служба проінформувала про наступне.

Державна податкова служба України (далі - ДПС України) розглянула лист виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради від 28.05.12 № 01/14-1357 (вхідний ДПС України від 01.06.12 № 9852/5) щодо організації пунктів приймання та видачі документів на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, та в межах компетенції повідомила.

Основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, спиртом-сирцем виноградним, спиртом-сирцем плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами, забезпечення їх високої якості та захисту здоров'я громадян, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольних напоїв і тютюнових виробів на території України визначає Закон України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" із змінами та доповненнями (далі - Закон № 481).

Статтею 15 Закону № 481 встановлено, що роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) або тютюновими виробами може здійснюватися суб'єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій.

            З метою забезпечення належного виконання вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.95 р. № 481/95-ВР із змінами та доповненнями, а також усунення перешкод у роботі суб’єктів господарювання, які діють у межах населених пунктів, де відсутні структурні підрозділи Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПС України, наказом ДПА України від 16 листопада 2004 року № 652 «Про організацію роботи в районних (міжрайонних) ДПІ з видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» створено на базі районних (міжрайонних) ДПІ пункти прийому та видачі документів, передбачених законодавством, яке регулює відносини в сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Затверджено порядок організації роботи пунктів приймання та видачі документів в районних (міжрайонних) ДПІ в АР Крим, областях по видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновим виробами (далі - Порядок).

Відповідно до абзацу другого пункту 1 Порядку районні (міжрайонні) ДПІ здійснюють прийом документів від суб'єктів господарювання, передачу їх до регіональних управлінь Департаменту та видають оформлені бланки ліцензій і довідок про внесення місць зберігання до Єдиного реєстру заявникам.

З урахуванням незручностей суб'єктів господарювання віддалених районів України, пунктом 3 Порядку передбачено, що залежно від мети звернення (видача ліцензії, дублікатів Ліцензій, переоформлення ліцензій, внесення інформації про сплату щоквартального платежу за ліцензію та (або) видача довідок, переоформлення довідок, виключення місця зберігання з Єдиного реєстру) суб'єкт підприємницької діяльності подає особисто або надсилає рекомендованим листом відповідний пакет документів згідно із переліком, визначеним статтею 15 Закону № 481, до регіонального управління Департаменту або до районних (міжрайонних) ДПІ за місцем провадження торгівельної діяльності.

 

Начальник Управления экономики

             Н.В. Каплиенко  
Обновлено 26.06.2012 08:57  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 Справки по тел. 2-16-31.


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

 С  10  по 17 апреля  в Измаиле родились 11 малышей, 5  мальчиков и 6 девочек.

Всего в  2016 году в Измаильском перинатальном центре родились 1 504 малыша, из них  651 - измаильчане (в 2015 году - 1 402  малыша, из них 567  - жители Измаила).

В новом учебном году за школьные парты в Измаиле  сели 8 693 ученика (в прошлом году – 8 319), из них – 1 009  первоклассников (в прошлом году 988).

Сейчас 405 гостей онлайн
Просмотры материалов : 4246075

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Главная В помощь предпринимателю До відома суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами!