• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная В помощь предпринимателю ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС серед суб’єктів малого та середнього бізнесу

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС серед суб’єктів малого та середнього бізнесу

E-mail Печать PDF

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

серед суб’єктів малого та середнього бізнесу

на отримання фінансово-кредитної підтримки з обласного бюджету

 

В рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Одеській області на 2013-2015 роки реалізується проект з надання фінансово-кредитної підтримки з обласного бюджету суб’єктам малого підприємництва області.

Нормативно-правова база: розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04.09.2013 №900/А-2013 «Про затвердження Порядку використання та коштів обласного бюджету для фінансової підтримки суб’єктів малого і середнього підприємництва»  (розміщено на веб-сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації (www.gue.odessa.gov.ua) у розділі «Сторінка для підприємців»).

Кошти обласного бюджету на фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого і середнього підприємництва в рамках Програми спрямовуються на:

 

-  поворотну фінансову допомогу суб’єктам малого  і середнього  підприємництва для реалізації бізнес-планів;

-  здійснення часткового відшкодування відсотків за кредитами, залученими суб’єктами малого  і середнього  підприємництва для реалізації інвестиційних проектів;

Право на одержання фінансово-кредитної підтримки мають суб’єкти малого і середнього підприємництва, які:

-  зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності в Одеській області;

-  не мають простроченої заборгованості з виплати заробітної плати, а також заборгованості перед бюджетом та державними цільовими фондами;

-  не здійснюють виробництво зброї, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, організацію та проведення азартних ігор, обмін валюти, надання в оренду нерухомого майна;

-  забезпечують співфінансування інвестиційного проекту за рахунок власних коштів у розмірі не  менше 10 відсотків його вартості (у разі реалізації проекту у сільській місцевості), 20 відсотків (у разі реалізації проекту у місті районного значення), 30 відсотків (у разі реалізації проекту у місті обласного значення).

Суб'єкт малого і середнього підприємництва, який бажає взяти участь у конкурсі, подає у двох примірниках конкурсній комісії заявку на участь у конкурсі згідно з додатком та пакет документів відповідно до виду фінансово-кредитної підтримки. Кожний претендент може подати  тільки  одну заявку  на отримання одного виду фінансово-кредитної підтримки. Документи подаються до конкурсної комісії суб'єктом малого і середнього підприємництва або уповноваженою ним особою. Комісія розпочинає приймання заявок на участь у конкурсі з відповідними документами з 14 липня 2014 року.

Відповідальний за проведення конкурсу:  Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації (м. Одеса, пр. Шевченка, 4, каб. 549, 551).

Граничний строк подання заявок: 15 серпня 2014 року.

За більш детальною інформацією звертатись за телефонами: 718-95-44, 718-96-99.

 

В.о. начальника управління економіки                                                  Т.В. Оленєва

Обновлено 17.07.2014 10:13  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 213 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8326177

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная В помощь предпринимателю ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС серед суб’єктів малого та середнього бізнесу