• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Соціальний захист Соціальний захист Виплата допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам

Виплата допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам

Облік внутрішньо переміщених осіб ведеться відповідно до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. N 509 "Про облік внутрішньо переміщених осіб."

            Допомога надається щомісячно з місяця звернення на період введення воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування на кожну внутрішньо переміщену особу, відомості про яку включено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, у таких розмірах:

            для осіб з інвалідністю та дітей - 3000 гривень;

            для інших осіб - 2000 гривень.

            Допомога виплачується за повний місяць незалежно від дати звернення за її наданням та дати припинення чи скасування воєнного стану.

            Допомога на проживання призначається автоматично без подання додаткового звернення внутрішньо переміщеним особам, які станом на 1 березня 2022 р. отримували щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. N 505 "Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг" (Офіційний вісник України, 2014 р., N 80, ст. 2271). Виплата допомоги внутрішньо переміщеним особам за місяці, у яких вони отримували щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, не здійснюється.

            Допомога не надається внутрішньо переміщеним особам, які були обліковані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 р. у регіонах, що не включені до переліку, зазначеному в абзаці першому пункту 2 цього Порядку, за винятком осіб, які отримували щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

             Розмір отриманої допомоги не враховується під час обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства.

Розмір отриманої допомоги не включається до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу відповідно до підпункту 165.1.1 пункту 165.1 статті 165 Податкового кодексу України.

Повідомляємо, що для осіб, які перемістилися до міста Ізмаїла, в першу чергу, необхідно  звернутися до громадської приймальні управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області (м. Ізмаїл, вул. Івана Франка, 10)  з заявою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та внесення до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

Після того, як особа отримує в управлінні довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи,  для отримання допомоги  їй необхідно  звернутися до управління  з заявою про надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам або заповнює заяву, яка формується з використанням мобільного додатка  Порталу «Дія».

            У заяві зазначається:

            прізвище, власне ім'я, по батькові (за наявності) заявника;

            реєстраційний номер облікової картки платника податків;

            дата народження;

            відомості про задеклароване/зареєстроване місце проживання на території адміністративно-територіальної одиниці, звідки перемістилася особа;

            адреса місця, куди перемістилася особа, та контактний номер телефону;

            номер поточного рахунка із спеціальним режимом використання для зарахування допомоги "єПідтримка" або номер банківського рахунка (за стандартом IBAN) заявника для виплати допомоги;

            наявність статусу особи з інвалідністю;

            відомості про неповнолітніх дітей, які перемістилися разом із внутрішньо переміщеною особою.

            Інформація про неповнолітню дитину включається до заяви одного з батьків.

            За консультацією з питання взяття на облік, призначення допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам  слід звертатися    до  громадської приймальні управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області  (м. Ізмаїл, вул. Івана Франка, 10, тел. 5-33-87,  моб. 063 6575283)

 

 

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 257 гостей онлайн
Просмотры материалов : 16310486

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Соціальний захист Соціальний захист Виплата допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам