• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Соціальний захист Соціальний захист Информация о предоставления льгот гражданам льготных категорий

Информация о предоставления льгот гражданам льготных категорий

-по  жилищно-коммунальным услугам  6 млн 924 тыс.грн;

- по услугам связи 400,4 тыс.грн;

- по льготному проезду 930,1 тыс.грн.

            Учет граждан льготных категорий  осуществляется  в соответствии с требованиями постановления Кабинета Министров Украины №117 от 29.01.2003г. «О Едином государственном автоматизированном реестре лиц, имеющих право на льготы». В УТ и СЗН Измаильского городского совета по состоянию на 01.11.2011г.  на персонифицированном учете получателей льгот состоит 22015 чел, в т.ч.:

            -  ветераны войны (участники боевых действий, участнии войны, инвалиды войны, члены семей погибших (умерших)  ветеранов войны) 3157 чел;

            -  ветераны труда 8421 чел, в т.ч. лица с особыми трудовыми заслугами (Герои Социалистического Труда)  2 чел;

            -   дети войны  9072 чел;

            -   многодетные семьи  1591 чел;

            - ветераны воинской службы, вдовы ветеранов воинской службы,  ветераны органов внутренних дел, вдовы ветеранов органов  внутренних дел, ветераны государственной пожарной охраны, ветераны службы гражданской защиты, ветераны Государственной криминально-исполнительной службы – 419 чел;

            - участники ликвидации аварии на ЧАЭС 1 и 2 категории и потерпевшие от последствий аварии на ЧАЭС  -  268 чел;

            - лица других льготных категорий – 155 чел;

            - инвалиды – 2946 чел;

           -  пенсионеры по возрасту – 17126 чел.   

          На основании  требований Положения о Едином государственном автоматизированном реестре лиц, имеющих право на льготы, утвержденного постановлением Кабинета Министров Украины №117 от 29.01.2003г., льготники предоставляют  в управления труда и социальной защиты  населения (УТ и СЗН)  по зарегистрированному месту жительства  копии документов (с предъявлением оригиналов документов):

 -  копию паспорта;

 -  копию справки о присвоении идентификационного номера;

 -  копию льготного удостоверения или документа, подтверждающего право на льготы;

  -  справку о составе семьи, а также  предоставляют информацию о характеристике жилища и об услугах.

           В случае изменения  зарегистрированного места жительства за пределами административно-территориальной единицы  льготник снимается с учета  в УТ и СЗН  по предыдущему месту жительства, о чем ему выдается соответствующая справка, и становится на персонифицированный учет  по новому зарегистрированному месту жительства.

           Прием  граждан  льготных категорий осуществляется  в УТ и СЗН Измаильского городского совета  ежедневно в рабочие дни  с 8-00  до 16-00 (каб. №1, №4, №5) по адресу г.Измаил, ул.И.Франко, 10.  Телефон для справок:  5-95-34.

 Про надання пільг багатодітним сім’ям

            З 01 січня 2010 року  набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань  соціального захисту  багатодітних сімей» (№1343-VI від 19.05.2009р.). Зазначеним  Законом внесено  зміни до Закону України «Про охорону дитинства» (№2402-III від 26.04.2001р.), згідно з якими  передбачено надання багатодітним сім'ям пільг з 50-відсотковою знижкою оплати житлово-комунальних послуг в межах середніх норм споживання, вартості палива,  абонплати  за користування квартирним телефоном, а дітям з багатодітних сімей – право безплатного проїзду у міському, приміському та міжміському автотранспорті загального користування.

             Законом України «Про охорону дитинства» визначено, що багатодітна сім'я -  це сім'я,  в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома  і більше дітьми та самостійно їх виховує. Цим Законом передбачена видача батькам та дітям  з багатодітних сімей  відповідних пільгових посвідчень. Відповідно до Положення  про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвержденого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003р. №117,  багатодітні  сім'ї надають до управлінь праці та соціального захисту населення  за зареєстрованим місцем проживання довідку  про  склад  сім'ї,  копії пільгових посвідчень, що підтверджують право пільговика та членів його сім'ї на  пільги    пред'явленням  оригіналів  цих  документів), копію довідки  про  присвоєння  ідентифікаційного  номера  у  Державному реєстрі  фізичних  осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів,    пред'являє    паспорт   та   надає   інформацію   про характеристику  житла  та  послуги,  щодо  отримання  яких він має пільги  та  реально  ними користується. Багатодітні сім’ї , які  перебувають  на персоніфікованому обліку одержувачів пільг в управліннях праці та соціального захисту населення за  зареєстрованим місцем проживання, зобов’язані  надавати письмово інформацію щодо зміни складу сім’ї при народженні наступної дитини  чи вибуття  дітей на навчання  в інше місто.  У    разі    зміни    місця    проживання    в    межах адміністративно-територіальної     одиниці, тобто в межах міста Ізмаїл,   пільговики  або  їх  законні  представники  повинні повідомити УП та СЗН  про це письмово.  У разі  зміни  зареєстрованого  місця  проживання поза межами адміністративно-територіальної  одиниці  пільговики  знімаються   з обліку в УП та СЗН за попереднім зареєстрованим місцем проживання  та  стають на  облік  за  новим  зареєстрованим  місцем проживання.

        В УП та СЗН м. Ізмаїл перебуває на персоніфікованому обліку більш як 370  багатодітних сімей, в яких виховується 1126 дітей.

         Якщо в багатодітній сім’ї  один з трьох  з дітей  досягає повноліття, то така сім’я втрачає статус багатодітної сім’ї та відповідно право на отримання пільг.

          З метою отримання роз’яснень  щодо надання пільг та реєстрації звертатись за адресою м.Ізмаїл, вул.І.Франко, 10, УП та СЗН, каб.№5 та  по  тел.5-95-34.       

 

Начальник УП та СЗН                                                                                                А. В. Рудак

Обновлено 08.11.2011 12:41  

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 268 гостей онлайн
Просмотры материалов : 21224863

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Соціальний захист Соціальний захист Информация о предоставления льгот гражданам льготных категорий