• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Соціальний захист Соціальний захист Інформація щодо структурних підрозділів КУ «Ізмаїльський територіальний центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», соціальних послуг, які надаються відділеннями та контактні телефони

Інформація щодо структурних підрозділів КУ «Ізмаїльський територіальний центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», соціальних послуг, які надаються відділеннями та контактні телефони

На даний час у Ізмаїльському  територіальному центрі працюють такі підрозділи:

 1. відділення соціальної допомоги вдома;

 2. відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги;

 3. відділення соціально — побутової адаптації;

4. стаціонарне відділення.

Відділення соціальної допомоги вдомастворено для соціального обслуговування одиноких громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою рухової активності і потребують сторонньої допомоги, соціального обслуговування в домашніх умовах згідно з медичним висновком.

Основні завдання відділення соціальної допомоги вдома:

1) виявлення непрацездатних громадян, які не здатні до самообслуговування;

2) визначення їх потреби в соціальному обслуговуванні;

3) забезпечення непрацездатних громадян згідно з їх індивідуальними потребами необхідними видами соціальних послуг, передбаченими договором.

Відділення соціальної допомоги вдома надає соціальні послуги з догляду вдома на безоплатній та платній основах: допомога у самообслуговуванні (дотримання особистої гігієни, рухового режиму, годування), у пересуванні в побутових умовах, у веденні домашнього господарства (закупівля продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування їжі, прання, прибирання житла, оплата комунальних платежів, дрібний ремонт одягу, взуття тощо), в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами (виклик лікаря, комунальних служб, транспортних служб тощо); навчання навичкам самообслуговування; допомога у забезпеченні технічними засобами реабілітації, навчання навичкам користування ними; психологічна підтримка; надання інформації з питань соціального захисту населення; допомога в отриманні безоплатної правової допомоги; допомога в оформленні документів.

На безоплатне обслуговування приймаються одинокі непрацездатні громадяни, а також особи, діти яких є пенсіонерами або інвалідами.

На платній основі обслуговуються громадяни, які мають працездатних дітей та родичів, які згідно з діючим законодавством, повинні забезпечити їм догляд і допомогу, але з поважних причин не мають можливості виконувати свої обов’язки.

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги(далі — відділення адресної допомоги).

 Право на безоплатне обслуговування відділенням адресної допомоги мають:

громадяни, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу;

інші громадяни похилого віку, інваліди, за умови, що середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж 1,5 прожиткового мінімуму для сім’ї;

громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі занятості як такі, що шукають роботу (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї.

Решта громадян, які не входять до цього переліку, мають можливість отримувати платні перукарські послуги у відділенні.

Відділення адресної допомоги виходячи з можливостей, наявної фінансової та матеріально технічної бази на даний момент безоплатно забезпечує громадян:

 1) перукарськими послугами,

 2) засобами реабілітації для тимчасового використання;

 3) уживаними речами отриманими від благодійних організацій району;

 4) продовольчими наборами;

 5) надання допомоги на поховання непрацюючих громадян.

Відділення соціально-побутової адаптаціїобслуговує громадян незалежно від їх сімейного стану, які мають часткове порушення рухової активності та не мають медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують соціально-побутової і психологічної адаптації, надання соціально-побутових, соціально-педагогічних, психологічних послуг з метою усунення обмежень життєдіяльності, підтримання соціальної незалежності, відновлення знань.

Відділеннясоціально – побутової адаптації Ізмаїльського територіального центру соціального обслуговування надає наступні послуги:

1) «Університет третього віку» складається із чотирьох факультетів:

            - факультет правової грамотності працює щовівторка та щочетверга з 14:00 до 15:00. Мета факультету є формування практичних умінь і навичок малозабезпечених верст населення правильного застосування правових норм за найважливішими напрямками права в Україні,  які використовуються в повсякденному житті;

           -  факультет психологічного здоров’я працює щоп’ятниці  з 14:00 до 15:00. В цьому мінливому світі дуже важливо завжди підтримувати душевну рівновагу. На факультеті психологічного здоров’я пенсіонери та повнолітні інваліди мають можливість навчитися методам збереження психологічного здоров’я, методам зняття психологічного напруження;

           -  літературний факультет працює щопонеділка та щосереди з 14:00  до 15: 00. На цьому факультеті малозабезпечені громадяни знайомляться з творчістю та біографію вітчизняних та світових письменників і поетів;

          -  на досуговому факультеті пенсіонери та повнолітні інваліди мають можливість прийняти  участь у культурно – масових заходахy.

Навчання тільки частина життя. Університету третього віку. Ми вміємо не тільки працювати, але й цікаво розважатися та проводити різноманітні творчі заходи. Здійснюємо регулярні екскурсії в музеї нашого  міста,  влаштовуємо відвідування концертів та  цікавих виставок.

2) послуги лазні.

Стаціонарне відділеннятериторіального центру приймає на постійне або тимчасове проживання одиноких непрацездатних громадян, інвалідів, які втратили рухову активність, не можуть обслуговувати себе самостійно, потребують постійної сторонньої допомоги, потребують побутової  та медичної допомоги.

Підопічних  стаціонарного відділення забезпечують 4-разовим харчування в день, медичним обслуговуванням, послугами пральні.  Проживаючим в стаціонарному відділенні, пенсія виплачується в розмірі 25% в місяць від призначеної суми, решта 75% нарахованої пенсії перераховується   Пенсійним фондом на рахунок територіального центру, але не більше 1400 гривень. Ці кошти використовуються на закупівлю продуктів харчування, медикаментів, одягу, взуття, миючих засобів та інших предметів, необхідних для життєдіяльності людини. За необхідністю підопічні забезпечуються ортопедичним взуттям, милицями, тростями, інвалідними колясками.

Також приймаються громадяни, що мають працездатних дітей, які згідно з діючим законодавством , зобов’язані забезпечити їм догляд і допомогу, але з поважних причин не мають можливості здійснювати за ними догляд, у таких випадках вони приймаються на платній основі.

Підопічні стаціонарного  відділення залишаються зареєстрованими за домашньою адресою і являються власниками житла.

               Додаткову інформацію можна отримати за адресою  пр-т Леніна, 27-а 

відділення соціальної допомоги вдома - 2-15-05

відділення організації надання адресної натуральної допомоги - 6-52-01

відділення соціально — побутової адаптації - 6-52-01

стаціонарне відділення - 2-67-75                                                                                   

  Директор                                                                                      І.М. Грибінюк

Обновлено 20.06.2013 13:33  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 231 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13850533

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Соціальний захист Соціальний захист Інформація щодо структурних підрозділів КУ «Ізмаїльський територіальний центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», соціальних послуг, які надаються відділеннями та контактні телефони