• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Соціальний захист Соціальний захист Компенсація за надання соціальних послуг

Компенсація за надання соціальних послуг

15 відсотків – фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам І групи;

10 відсотків – фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, які за висновком лікарсько-консультаційної комісії потребують постійного стороннього догляду і не здатні до самообслуговування, інвалідам ІІ групи та дітям-інвалідам;

7 відсотків – фізичним особам,  які надають соціальні послуги інвалідам ІІІ групи та хворим, які за висновком лікарсько-консультаційної комісії потребують постійного стороннього догляду і не здатні до самообслуговування.

Компенсація фізичним особам, які досягли пенсійного віку та інвалідам, що надають соціальні послуги, призначається у зазначених розмірах виходячи з прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Компенсація не призначається:

1)                       фізичним особам, які надають послуги громадянам, яким призначено державну соціальну допомогу на догляд або надбавку на догляд відповідно до Законів України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам», «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про пенсійне забезпечення», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», відшкодування витрат на надання послуг по догляду відповідно до Законів України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності»;

2)                       фізичним особам, які надають соціальні послуги  і отримують допомогу на догляд відповідно до Закону України «Про психіатричну допомогу»;

3)                       фізичним особам, які надають соціальні послуги на платній основі;

4)                       самозайнятим особам;

5)                       фізичним особам, які проходять альтернативну (невійськову) службу;

6)                       фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, хворим, які за висновком лікарсько-консультативної комісії потребують стороннього догляду та не здатні до самообслуговування та перебувають у трудових відносинах, у тому числі на умовах неповного робочого дня (крім роботи вдома).

Для призначення компенсації до управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради подаються такі документи:

1)      фізичною особою, яка надає соціальні послуги:

-          заява про згоду надавати соціальні послуги;

-          паспорт або інший документ, що посвідчує особу;

-          висновок лікарсько-консультаційної комісії про те, що стан її здоров’я дозволяє постійно надавати соціальні послуги;

-          копія трудової книжки;

-          заява про надання згоди на проведення перевірки даних про доходи особи з використанням відомостей Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

2)      особою, яка потребує надання соціальних послуг:

-          заява про необхідність надання соціальних послуг;

-          паспорт або інший документ, що посвідчує особу;

-          копія довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією;

-          висновок лікарсько-консультаційної комісії про необхідність постійного стороннього догляду та недієздатність особи до самообслуговування (за винятком інвалідів І групи, інвалідність яких встановлена безстроково та які згідно з довідкою до акта огляду медико-соціальною експертною комісією потребують постійного стороннього догляду).

За більш детальною інформацією можна звернутись до громадської приймальні УПтаСЗН Ізмаїльської міської ради за адресою м. Ізмаїл, вул. Івана Франка, 10, тел. 5-33-87, 5-32-68.

 

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 361 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13858720

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Соціальний захист Соціальний захист Компенсація за надання соціальних послуг