• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Соціальний захист Соціальний захист Сприяння зайнятості учасників АТО та осіб з інвалідністю

Сприяння зайнятості учасників АТО та осіб з інвалідністю

 

            З метою інформування демобілізованих військовослужбовців стосовно нормативно       - правових актів з питань зайнятості та соціального захисту їх на випадок безробіття, психологічної підтримки у приміщенні Ізмаїльського об’єднаного міського військового комісаріату розміщено інформаційну добірку, де постійно оновлюються інформаційні матеріали.

            Станом на 01.12.2015 року до Ізмаїльського центру зайнятості звернулись 3 демобілізовані особи, до яких було використано індивідуальний підхід та особливе ставлення. Вони були залучені до спеціальних семінарів та тренінгів з сучасними методиками, що спрямовані на їх соціальну адаптацію та вибір цивільної професії. Також, безробітних, у тому числі демобілізованих військовослужбовців орієнтують на самозайнятість та індивідуальну трудову діяльність через отримання одноразової допомоги по безробіттю для провадження підприємницької діяльності, започаткування власної справи шляхом проведення семінарів, Так, протягом року проведено 30 семінарів «Як розпочати свій бізнес?», 19 семінарів «Від бізнес – ідеї до власної справи» (цикл навчальних семінарів), 2 семінари з організації зеленого туризму.

            Крім того, в Ізмаїльському центрі зайнятості продовжується активна спільна робота з роботодавцями щодо працевлаштування безробітних, у тому числі інвалідів, демобілізованих військовослужбовців на новостворені робочі місця за направленням служби зайнятості шляхом виплати роботодавцям компенсації у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування .В цьому напрямку за 11 місяців 2015 року проведено 39 семінарів, в яких взяли участь 314 роботодавців.

            Питання підвищення рівня зайнятості громадян з інвалідністю, учасників антитерористичної операції та тимчасово переміщених осіб, їх соціальний захист залишаються першочерговими задачами як для служби зайнятості, так і для всіх сторін соціального діалогу.

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 1832 гостей онлайн
Просмотры материалов : 18014752

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Соціальний захист Соціальний захист Сприяння зайнятості учасників АТО та осіб з інвалідністю