• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Соціальний захист Соціальний захист Куди поскаржитись найманому працівнику про порушення своїх трудових прав

Куди поскаржитись найманому працівнику про порушення своїх трудових прав

            На данний час  за фактичний  допуск  працівника до роботи без оформлення  трудового договору (контракту) передбачено розмір штрафу згідно ст. 265 КЗоТ -  30 розмірів  мінімальної зарплати, встановленої  законом на момент виявлення порушення                  (зараз це – 125190 грн.), за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

            Наймані працівники підприємств всіх форм власності та ФОП, які вважають , що їх трудові права порушені  можуть звертатись зі скаргами до Управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради за адресою. : вул. І.Франка, 10, каб . 9,  тел. 5-95-37.

У разі отримання скарги від найманих працівників щодо порушення їх трудових прав, головні спеціалісти – інспектори праці відділу праці УП та СЗН в межах своїх повноважень мають право зробити інспекційне відвідування та винести припис про усунення виявлених порушень, у разі їх виявлення та підтвердження.

Звертаємо увагу, що згідно п.13  пп.6  Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого  Постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 р. № 823 – інспекторам праці забороняється розголошувати джерело будь-якої скарги, доведеної до їх відома, на недоліки або порушення і повідомляти об’єкту відвідування або його представнику про те, що відвідування проведене у зв’язку з отриманням такої скарги.

Враховуючи вищевикладене рекомендуємо:

-          керівникам підприємств усіх форм власності, суб’єктам підприємницької діяльності неухильно дотримуватись законодавства про працю;

-          найманим працівникам – наполягати на  офіційному працевлаштуванні, що є гарантією соціального захисту самого працівника та використовувати надані  законодавством України  можливості щодо захисту своїх трудових прав. 

Начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради  -  Глухова І.А.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 13 по 20 вересня у м. Ізмаїл народилося 8 малюків -  3 дівчинки та  5 хлопчиків 

 

Сейчас 191 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13738569

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Соціальний захист Соціальний захист Куди поскаржитись найманому працівнику про порушення своїх трудових прав