• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Соціальний захист Соціальний захист Куди поскаржитись найманому працівнику про порушення своїх трудових прав

Куди поскаржитись найманому працівнику про порушення своїх трудових прав

            На даний час за фактичний  допуск  працівника до роботи без оформлення  трудового договору (контракту) передбачено розмір штрафу згідно ст. 265 КЗоТ -  у 10 десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення за кожного працівника (47230грн) .

            Наймані працівники підприємств всіх форм власності та ФОП, які вважають , що їх трудові права порушені  можуть звертатись зі скаргами до Управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради за адресою: вул. І.Франка, 10.

У разі отримання скарги від найманих працівників щодо порушення їх трудових прав, головні спеціалісти – інспектори праці відділу праці УП та СЗН в межах своїх повноважень мають право зробити інспекційне відвідування та винести припис про усунення виявлених порушень, у разі їх виявлення та підтвердження.

Звертаємо увагу, що згідно п.12  пп.6  Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого  Постановою Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 р. № 1132 – інспекторам праці забороняється розголошувати джерело будь-якої скарги, доведеної до їх відома, на недоліки або порушення і повідомляти об’єкту відвідування або його представнику про те, що відвідування проведене у зв’язку з отриманням такої скарги.

Враховуючи вищевикладене рекомендуємо:

-          керівникам підприємств усіх форм власності, суб’єктам підприємницької діяльності неухильно дотримуватись законодавства про працю;

-          найманим працівникам – наполягати на  офіційному працевлаштуванні, що є гарантією соціального захисту самого працівника та використовувати надані  законодавством України  можливості щодо захисту своїх трудових прав.

 

                                        Начальник УП та СЗН Ізмаїльської міської ради А.Рудак

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 214 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13904480

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Соціальний захист Соціальний захист Куди поскаржитись найманому працівнику про порушення своїх трудових прав