• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Социальная защита Микола Шамбір: Я не розумію, чому захист жінок ставиться в противагу чиємусь прибутку

Микола Шамбір: Я не розумію, чому захист жінок ставиться в противагу чиємусь прибутку

Чи суттєво вплинуть ці чотири додаткові місяці страхового стажу на розмір пенсії?

Крім того, що дійсно вплине на розмір пенсії, це ще й морально-етичне питання, питання ставлення держави до жінок. До мене надходило багато скарг, у яких нас звинувачували у бездіяльності саме у цьому питанні.

Чи готовий бізнес до цього нововведення? Чи не захочуть роботодавці перекласти фінансовий тягар на вагітних жінок і тих, хто тільки думає про дітей?

Чесно кажучи, я не розумію, чому соціальний захист жінок ставиться в противагу  чиємусь прибутку. Скажіть, будь ласка, коли ви йдете на лікарняний, яких за 3-4 роки може назбиратись декілька місяців, роботодавець висуває вам якісь вимоги? Давайте тоді казати про «податок на хворобу», адже за той час, коли ви хворієте, роботодавець також сплачує ЄСВ.

Зміни до пенсійного законодавства ухвалили 340 народних депутатів – за них проголосувала як влада, так і опозиція. Тобто важливість цього питання дозволила створити в парламенті навіть певну ситуативну просоціальну більшість, що, погодьтесь, буває не часто. До розгляду у Верховній Раді документ погоджувався як з профспілками, так і з роботодавцями, про що є їх офіційні позиції.

Але ж все одно, реалізація цієї норми - додаткове фінансове навантаження на роботодавця

Як я вже казав, ця пропозиція була погоджена із спільним представницьким органом роботодавців і вони підтримали не тільки необхідність зараховувати жінкам до страхового стажу період перебування у декретній відпустці, а й розмір відрахувань, пов’язаних із цим.

Інше питання – недобросовісні роботодавці. На таких підприємствах і понаднормові не оплачуються, і з лікарняними проблема, й інші соціальні гарантії, закріплені законодавчо, не виконуються. Ці підприємці роблять і робитимуть усе можливе, щоб за рахунок своїх співробітників мінімізувати видатки.

Експерти стверджують, що це нововведення ставить у нерівні умови жінок по відношенню до чоловіків і порушує гендерну рівність.

Навпаки, породіллі отримали соціальний захист, якого раніше в них не було. Тобто, якщо у лютому цього року хтось катаючись на лижах впав і дуже невдало поламав ногу, то ті декілька місяців, які він лежав у лікарні та проходив реабілітацію, пішли йому до страхового стажу. А ось жінка, яка народила дитину у тому ж лютому і їй виписали аналогічний лікарняний, безповоротно викреслила зі свого страхового стажу ці 4 місяці. Хіба це справедливо? З липня жінкам цей період вже зараховується до страхового стажу. Саме це, на мою думку, і забезпечує гендерну рівність.

Ми спілкувалися з жінками і вони все ж побоюються, що тепер роботодавці будуть їм зменшувати зарплату, чи взагалі звільняти.

В мене до вас зустрічне питання: серед тих вагітних, яких ви опитали, чи була хоча б одна, яка після подібних спроб роботодавця звернулась із заявою про правопорушення? Кодекс законів про працю, а саме стаття 184, передбачає чітку заборону звільняти вагітних жінок чи зменшувати їм заробітну плату – відповідальність як адміністративна, так і кримінальна. Повноваження по контролю покладені на Держпраці. Однак прийти з позаплановою перевіркою інспектори можуть тільки на підставі офіційної заяви. Через це за перше півріччя цього року було зафіксовано трохи більше 20 таких порушень по всій Україні.

Проте зазвичай жінки не хочуть звертатися із заявами, бо знають, що потім їм створять усі умови, щоб вони самі звільнились.

Ось бачите, до якого висновку Ви зараз прийшли. Тож справа все таки не в законі, а саме в роботодавцях, які не хочуть нести відповідальність за своїх співробітників і безчесно ставляться до вагітних жінок.  

У тому то й наша біда, що бездіяльність постраждалих у таких ситуаціях і провокує безкарність недобросовісних роботодавців. Ми не можемо покарати підприємця, якщо про своє звільнення вагітна розповіла тільки подрузі. Крім того, в усьому світі на захисті працівників стоять не тільки державні органи, а й профспілки.

Обновлено 18.09.2013 07:49  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 125 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8140376

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Социальная защита Микола Шамбір: Я не розумію, чому захист жінок ставиться в противагу чиємусь прибутку