• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Социальная защита Сприяння зайнятості учасників АТО та осіб з інвалідністю

Сприяння зайнятості учасників АТО та осіб з інвалідністю

 

            З метою інформування демобілізованих військовослужбовців стосовно нормативно       - правових актів з питань зайнятості та соціального захисту їх на випадок безробіття, психологічної підтримки у приміщенні Ізмаїльського об’єднаного міського військового комісаріату розміщено інформаційну добірку, де постійно оновлюються інформаційні матеріали.

            Станом на 01.12.2015 року до Ізмаїльського центру зайнятості звернулись 3 демобілізовані особи, до яких було використано індивідуальний підхід та особливе ставлення. Вони були залучені до спеціальних семінарів та тренінгів з сучасними методиками, що спрямовані на їх соціальну адаптацію та вибір цивільної професії. Також, безробітних, у тому числі демобілізованих військовослужбовців орієнтують на самозайнятість та індивідуальну трудову діяльність через отримання одноразової допомоги по безробіттю для провадження підприємницької діяльності, започаткування власної справи шляхом проведення семінарів, Так, протягом року проведено 30 семінарів «Як розпочати свій бізнес?», 19 семінарів «Від бізнес – ідеї до власної справи» (цикл навчальних семінарів), 2 семінари з організації зеленого туризму.

            Крім того, в Ізмаїльському центрі зайнятості продовжується активна спільна робота з роботодавцями щодо працевлаштування безробітних, у тому числі інвалідів, демобілізованих військовослужбовців на новостворені робочі місця за направленням служби зайнятості шляхом виплати роботодавцям компенсації у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування .В цьому напрямку за 11 місяців 2015 року проведено 39 семінарів, в яких взяли участь 314 роботодавців.

            Питання підвищення рівня зайнятості громадян з інвалідністю, учасників антитерористичної операції та тимчасово переміщених осіб, їх соціальний захист залишаються першочерговими задачами як для служби зайнятості, так і для всіх сторін соціального діалогу.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С   08 по 15  января в Измаиле родились 14 малышей, 9  девочек и 5  мальчиков

Сейчас 204 гостей онлайн
Просмотры материалов : 5226271

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Главная Социальная защита Сприяння зайнятості учасників АТО та осіб з інвалідністю