• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Не сплатив вчасно борги – чекай на зустріч з виконавчою службою!

Не сплатив вчасно борги – чекай на зустріч з виконавчою службою!

E-mail Печать PDF

На сьогоднішній день «пенсійне питання» є чи не найактуальнішою темою серед населення України. На жаль, багато хто з громадян не зовсім усвідомлює, а дехто й не хоче усвідомлювати зміст пенсійних реформувань, які відбувається в Україні. Пенсія – це власний зароблений результат багаторічної праці кожного. Однак, самі роботодавці не дотримуються чітко встановленого законом порядку та строків сплати  загальнообов’язкових платежів, цим самим не усвідомлюють те, що недоотримані Пенсійним фондом  кошти, могли б бути спрямовані на фінансування пенсій та грошової допомоги тим, хто її потребує, а ще й на зарахування працівникам страхового стажу, який відіграватиме в майбутньому важливу роль при призначенні пенсії. Саме тому, робота управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі спрямована, перш за все, на забезпечення повного і своєчасного надходження коштів до бюджету, зменшення і остаточного погашення заборгованості платників фонду та забезпечення безперебійного фінансування пенсійних виплат.

Своєчасна та повна сплата платежів до Пенсійного фонду України – це обов’язок кожного платника, тому в області ведеться постійна робота, спрямована на підвищення рівня відповідальності роботодавців за своєчасні розрахунки та погашення заборгованості по внесках.

Важливою складовою роботи по скороченню заборгованості  є співпраця з відділом Державної виконавчої служби Ізмаїльського міськрайонного управління юстиції  в Одеській області по стягненню в примусовому порядку боргів на користь Пенсійного фонду.

У відповідності до Закону України «Про виконавче провадження» здійснення примусового виконання рішень покладається на державну виконавчу службу, яка входить до системи органів Міністерства юстиції України. Дії державної виконавчої служби спрямовані на примусове виконання рішень судів та інших органів, посадових осіб. Одним із таких рішень є постанови, рішення, вимоги про сплату боргу органів Пенсійного фонду України, які у разі невиконання їх у добровільному порядку підлягають примусовому виконанню органам Державної виконавчої служби. Страхувальникам,  які постійно допускають виникнення заборгованості перед Пенсійним фондом, варто знати, що у разі передачі виконавчого документа для примусового стягнення до виконавчої служби на користь Пенсійного фонду державним виконавцем надається боржнику добровільний строк для самостійного виконання рішення. У випадку непогашення заборгованості, державним виконавцем розпочинається примусове виконання виконавчого документа. Одним із заходів примусового виконання є перевірка майнового стану. Відтак державним виконавцем проводиться опис та арешт майна, яке належить боржнику. В подальшому майно, яке описано та арештоване передається на реалізацію для погашення заборгованості до Пенсійного фонду.

Підсумовуючи вищевикладене, слід зазначити, що несвоєчасне виконання рішення в строк наданий державним виконавцем тягне за собою примусове виконання з описом, арештом та реалізацією майна боржника, стягнення десяти відсотків виконавчого збору та витрат на проведення виконавчих дій. А тому, роботодавцям, які систематично допускають ріст заборгованості до Пенсійного фонду,  варто знати, що своєчасна і повна сплата загальнообов’язкових платежів в майбутньому упередить від небажаних наслідків зустрічі з органами Державної виконавчої служби, що займається стягненням боргів до Пенсійного фонду.

Начальник юридичного відділу управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Анзонгер Наталя Сергіївна

Обновлено 10.06.2013 14:24  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 323 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8334335

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Не сплатив вчасно борги – чекай на зустріч з виконавчою службою!