• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Над оптимізацією процесу виплати пенсій працюємо разом із банками

Над оптимізацією процесу виплати пенсій працюємо разом із банками

E-mail Печать PDF

Станом на 01 червня 2013 року в управлінні Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Одеської області на обліку перебувають 35213 пенсіонерів. З них 20052 особи або 56,9% отримують пенсії через відділення поштового зв’язку, 15161 осіб або 43,1% – через установи уповноважених банків. Це співвідношення поступово змінюється на користь останніх. Завдяки цьому протягом  5 місяців 2013 року управлінням заощаджено близько 250,4 тис. грн. витрат, пов’язаних із доставкою пенсій. Зекономлені кошти спрямовані на забезпечення пенсійних виплат та збільшення їх розмірів.

Пенсіонери міста та району, які обрали альтернативний поштовому спосіб пенсійного обслуговування, оцінили всі переваги отримання пенсій через банки. Адже гроші оперативно надходять на банківський рахунок пенсіонера, а отримати їх можна в будь-який зручний час у відділенні банку або через банкомат. Зняти з поточного пенсійного рахунку можна як усю зараховану суму, так і її частину, а на залишок коштів банк нараховує відсотки, що дає можливість одержати додатковий дохід. Через банки також можна здійснювати оплату комунальних та деяких інших послуг.

Хоча покриття Ізмаїльського району банківськими установами є на сьогодні незначним, на якість банківського обслуговування населення це не впливає. А з невпинним розвитком новітніх технологій подальше розширення мережі банківських представництв неминуче. Тож не за горами той час, коли можливості банківської індустрії дістануться навіть найвіддаленіших куточків сільської місцевості. Пенсіонерам же сьогодні залишається обрати банк за своїми уподобаннями та відкрити в ньому поточний рахунок.

Працюючи над оптимізацією процесу виплати пенсій та грошової допомоги жителям Ізмаїльщини, управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі активно взаємодіє із банківськими установами, рейтинг яких складає:

- ПАТ «Державний Ощадний банк України» - 48,6%;

- ПАТ КБ «Приватбанк» - 22,2 %;

- ПАТ «Державний експортно – імпортний банк України» - 9,0%;

- ПАТ «Південний» - 5,8%;

- ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» - 4,1%.

Шановні пенсіонери!

Для отримання інформації з питань відкриття поточного рахунку та умов його обслуговування звертайтесь до банківських установ. Також, можливо отримати консультацію в управлінні  ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі за адресою: м. Ізмаїл, вул. І. Франка, буд. 10, каб. 12,13, тел. 4-86-41 та 5-92-28.

Заступник начальника відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за цільовим використанням коштів управління  Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Зюбанова Т.Д.

Обновлено 14.06.2013 10:29  

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 233 гостей онлайн
Просмотры материалов : 22024879

Голосування:

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Над оптимізацією процесу виплати пенсій працюємо разом із банками