• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Над оптимізацією процесу виплати пенсій працюємо разом із банками

Над оптимізацією процесу виплати пенсій працюємо разом із банками

E-mail Печать PDF

Станом на 01 червня 2013 року в управлінні Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Одеської області на обліку перебувають 35213 пенсіонерів. З них 20052 особи або 56,9% отримують пенсії через відділення поштового зв’язку, 15161 осіб або 43,1% – через установи уповноважених банків. Це співвідношення поступово змінюється на користь останніх. Завдяки цьому протягом  5 місяців 2013 року управлінням заощаджено близько 250,4 тис. грн. витрат, пов’язаних із доставкою пенсій. Зекономлені кошти спрямовані на забезпечення пенсійних виплат та збільшення їх розмірів.

Пенсіонери міста та району, які обрали альтернативний поштовому спосіб пенсійного обслуговування, оцінили всі переваги отримання пенсій через банки. Адже гроші оперативно надходять на банківський рахунок пенсіонера, а отримати їх можна в будь-який зручний час у відділенні банку або через банкомат. Зняти з поточного пенсійного рахунку можна як усю зараховану суму, так і її частину, а на залишок коштів банк нараховує відсотки, що дає можливість одержати додатковий дохід. Через банки також можна здійснювати оплату комунальних та деяких інших послуг.

Хоча покриття Ізмаїльського району банківськими установами є на сьогодні незначним, на якість банківського обслуговування населення це не впливає. А з невпинним розвитком новітніх технологій подальше розширення мережі банківських представництв неминуче. Тож не за горами той час, коли можливості банківської індустрії дістануться навіть найвіддаленіших куточків сільської місцевості. Пенсіонерам же сьогодні залишається обрати банк за своїми уподобаннями та відкрити в ньому поточний рахунок.

Працюючи над оптимізацією процесу виплати пенсій та грошової допомоги жителям Ізмаїльщини, управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі активно взаємодіє із банківськими установами, рейтинг яких складає:

- ПАТ «Державний Ощадний банк України» - 48,6%;

- ПАТ КБ «Приватбанк» - 22,2 %;

- ПАТ «Державний експортно – імпортний банк України» - 9,0%;

- ПАТ «Південний» - 5,8%;

- ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» - 4,1%.

Шановні пенсіонери!

Для отримання інформації з питань відкриття поточного рахунку та умов його обслуговування звертайтесь до банківських установ. Також, можливо отримати консультацію в управлінні  ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі за адресою: м. Ізмаїл, вул. І. Франка, буд. 10, каб. 12,13, тел. 4-86-41 та 5-92-28.

Заступник начальника відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за цільовим використанням коштів управління  Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Зюбанова Т.Д.

Обновлено 14.06.2013 10:29  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  1 по 8 апреля в Измаиле родились 7 малышей, 2  девочки и 5  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 267 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7938155

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Над оптимізацією процесу виплати пенсій працюємо разом із банками