• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Поліпшення соціального захисту громадян – основний орієнтир ініціатив Президента України

Поліпшення соціального захисту громадян – основний орієнтир ініціатив Президента України

E-mail Печать PDF

Продовжується робота Уряду, спрямована на покращення соціального клімату в Україні, підвищення якості життя населення шляхом реалізації масштабних соціальних програм. Так, з метою забезпечення послідовного впровадження державної соціальної політики щодо підвищення стандартів життя, 14 травня 2013 року Верховною Радою України прийнято Закон № 231-VII «Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії», який вступає в дію з 01.07.2013 року.

Даним законодавчим актом внесено зміни до законів «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам».

Внесені зміни врегульовують цілу низку питань пенсійного забезпечення та передбачають, зокрема:

- включення до страхового стажу періодів перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами (за чинним законодавством за ці періоди не сплачується єдиний внесок, відповідно, вони не зараховуються до страхового стажу);

- надання можливості отримувати пенсію у зв’язку з втратою годувальника непрацездатним дітям померлого годувальника у період між завершенням навчання в одному із зазначених навчальних закладів та вступом до іншого навчального закладу або у період між завершенням навчання за одним освітньо-кваліфікаційним рівнем та продовженням навчання за іншим за умови, що такий період не перевищує чотирьох місяців (за чинним законодавством пенсія виплачується лише у період навчання. За таких умов, зокрема, дитині, яка закінчила школу у червні місяці, а згодом розпочала навчання у вищому навчальному закладі з вересня, пенсія за липень і серпень не виплачується);

- удосконалення механізму визначення коефіцієнта зарплати за неповний місяць страхового стажу (діючий механізм передбачає при визначенні коефіцієнта зарплати співвідношення одержаної суми зарплати за  декілька днів до середньої зарплати в цілому по Україні за відповідний повний місяць, що призводить до заниження коефіцієнта зарплати, відповідно, і пенсії);

- надання можливості пенсіонеру під час визначення зарплати для обчислення пенсії виключити періоди одержання допомоги по безробіттю (на сьогодні за ці періоди враховується мінімальна зарплата, що призводить до заниження коефіцієнта зарплати, відповідно, і пенсії);

- змінення механізму щорічного перерахунку раніше призначених пенсій з 1 березня поточного року, а саме, збільшувати не пенсію, як передбачено сьогодні, а заробітну плату, з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію. При цьому гарантується підвищення заробітної плати на коефіцієнт не менше зростання рівня інфляції (індексу споживчих цін) за минулий рік.

 Слід зазначити, що внаслідок реалізації соціальних ініціатив Президента України, зокрема в сфері пенсійного забезпечення ми переходимо до принципово нової комплексної моделі соціального забезпечення і захисту, яка дозволить поліпшити життєві перспективи і добробут соціально незахищених громадян.

Начальник управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Надоленко І.О.

Обновлено 11.07.2013 13:35  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  1 по 8 апреля в Измаиле родились 7 малышей, 2  девочки и 5  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 146 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7948913

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Поліпшення соціального захисту громадян – основний орієнтир ініціатив Президента України