• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Фінансова стабільність підприємця – шлях до успіху

Фінансова стабільність підприємця – шлях до успіху

E-mail Печать PDF

Закінчилось перше півріччя 2013 року, яке для багатьох верств суспільства та й в цілому для економіки нашої країни було досить непростим. Нажаль, не кожен керівник чи фізична особа-підприємець усвідомлює повноту відповідальності, що лягає на них при сплаті внесків до Пенсійного фонду. А особливо це стосується фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали спрощену систему оподаткування та сплачують внески за себе.  

Так, станом на 01.07.2013 року підприємці м. Ізмаїла та Ізмаїльського району заборгували до бюджету Пенсійного фонду: за 2010 рік - 47 платників страхових внесків на суму 114,1 тис. грн., за 2011 та 2012 роки – 191 платник не сплатив єдиний соціальний внесок у сумі понад 492,9 тис. грн..

Наведені вище цифри свідчать про те, що Пенсійному фонду не вдається достукатись до даної категорії платників. Вони і надалі продовжують порушувати чинне законодавство, створюючи проблеми в першу чергу собі та Пенсійному фонду України, який бере на себе відповідальність та фінансове навантаження за вчасну та в повному обсязі виплачену пенсію соціально незахищеним верствам населення.

Що чекає на таких горе-платників у майбутньому? Насамперед, вони понесуть невиправдані фінансові затрати, адже за несплату єдиного внеску до них застосовується фінансова санкція (10% від несвоєчасно сплаченої суми) та пеня (0,1% від суми недоплати за кожен день прострочення платежу). Окрім цього, вони мають заплатити 10% державній виконавчій службі за вчинення виконавчих дій при стягненні боргу від суми, переданої їм на виконання.

Візьмемо для прикладу підприємця, який за 2011 та 2012 роки не заплатив жодної гривні єдиного соціального внеску – його обов’язок перед Пенсійним фондом складає 8583 грн. Отож, на цю суму йому нарахують фінансову санкцію на суму 858 грн. та, якщо платник більше 516 днів не погашав борг, то пеня складатиме понад 2800 грн. Крім того, він зобов’язаний заплатити 858 грн. державній виконавчій службі. Враховуючи зазначене, на сьогоднішній день борг підприємця складатиме понад 13000 грн. Більше того, не сплативши внесків, підприємець не дорахується 2 років трудового стажу, який потрібний при виході на пенсію.

Таким чином, підсумовуючи вищезазначене, переконливо просимо всіх боржників позбутися боргу і розрахуватися за взятими на себе зобов’язаннями. Не створюйте собі проблеми фінансового характеру. Візьміть за правило працювати в правовому полі держави, в якій Ви живете, та не заводьте себе в боргову прірву.

Перший заступник начальника управління ПФУ

в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі

Грамма Галина Олександрівна

Обновлено 17.07.2013 07:43  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 13 по 20 вересня у м. Ізмаїл народилося 8 малюків -  3 дівчинки та  5 хлопчиків 

 

Сейчас 384 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13746349

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Фінансова стабільність підприємця – шлях до успіху