• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Із правами на пенсійне забезпечення знайомимо тимчасово незайнятих громадян

Із правами на пенсійне забезпечення знайомимо тимчасово незайнятих громадян

E-mail Печать PDF

Про основи пенсійного законодавства та важливість набуття страхового стажу для призначення пенсій йшлося 25 липня 2013 року на черговому семінарі, що відбувся на базі Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості населення. Із особами, які перебувають на обліку як тимчасово незайняті, спілкувалася головний спеціаліст відділу з призначення пенсій управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Сулима Оксана Володимирівна.   

Фахівець детально ознайомила присутніх із змінами в пенсійному законодавстві України, наголосила на пріоритетному значенні пенсійної реформи в контексті всіх урядових реформ, розповіла про види пенсій та категорії працівників, які мають право на достроковий вихід на пенсію. Не залишилось поза увагою і питання про набуття мінімального страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком.

Особливу увагу слухачів Оксана Володимирівна привернула до негативних наслідків отримання «тіньових» доходів, підкреслила залежність майбутньої пенсії від величини страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачувались внески до Пенсійного фонду.

В рамках семінару його учасникам надано інформацію щодо принципів добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умов укладання з органом Пенсійного фонду відповідного договору.

Семінар продовжився активним обговоренням порушених тем, а по його завершенню усі бажаючі отримали від фахівця Пенсійного фонду індивідуальні консультації з хвилюючих питань пенсійного забезпечення.

Завідуючий сектором з організаційно-інформаційної роботи управління ПФУ

в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Кисельов О.Є.

Обновлено 12.08.2013 09:51  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 299 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8334358

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Із правами на пенсійне забезпечення знайомимо тимчасово незайнятих громадян