• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Із правами на пенсійне забезпечення знайомимо тимчасово незайнятих громадян

Із правами на пенсійне забезпечення знайомимо тимчасово незайнятих громадян

E-mail Печать PDF

Про основи пенсійного законодавства та важливість набуття страхового стажу для призначення пенсій йшлося 25 липня 2013 року на черговому семінарі, що відбувся на базі Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості населення. Із особами, які перебувають на обліку як тимчасово незайняті, спілкувалася головний спеціаліст відділу з призначення пенсій управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Сулима Оксана Володимирівна.   

Фахівець детально ознайомила присутніх із змінами в пенсійному законодавстві України, наголосила на пріоритетному значенні пенсійної реформи в контексті всіх урядових реформ, розповіла про види пенсій та категорії працівників, які мають право на достроковий вихід на пенсію. Не залишилось поза увагою і питання про набуття мінімального страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком.

Особливу увагу слухачів Оксана Володимирівна привернула до негативних наслідків отримання «тіньових» доходів, підкреслила залежність майбутньої пенсії від величини страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачувались внески до Пенсійного фонду.

В рамках семінару його учасникам надано інформацію щодо принципів добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умов укладання з органом Пенсійного фонду відповідного договору.

Семінар продовжився активним обговоренням порушених тем, а по його завершенню усі бажаючі отримали від фахівця Пенсійного фонду індивідуальні консультації з хвилюючих питань пенсійного забезпечення.

Завідуючий сектором з організаційно-інформаційної роботи управління ПФУ

в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Кисельов О.Є.

Обновлено 12.08.2013 09:51  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  26  ноября по 03 декабря  в Измаиле родились 12 малышей, 7  девочек и 5  мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 270 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7032704

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Із правами на пенсійне забезпечення знайомимо тимчасово незайнятих громадян