• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Добровільні учасники теж звітують до Пенсійного Фонду

Добровільні учасники теж звітують до Пенсійного Фонду

E-mail Печать PDF

На сьогоднішній день досить важливим є питання наявності страхового стажу у людини, особливо, коли вона звертається до органів Пенсійного фонду України за призначенням пенсії. Для осіб, які не мали можливості працевлаштуватися, єдиною можливістю набути страхового стажу є добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального (пенсійного) страхування.

Відповідно до ст.12 Закону України від 09.07.2003 року №1058-IV „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” особи, які досягли 16-річного віку та не належать до кола осіб, які підлягають загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню  відповідно  до статті 11 цього Закону, мають право на добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

Особа сама для себе визначає розмір страхового внеску, але сума сплачених внесків за кожний місяць не може бути меншою від мінімального страхового внеску.

Наголошуємо, що, крім сплати внесків, добровільний учасник повинен подати сам за себе звіт до Фонду протягом 30 календарних днів після закінчення строків дії договору. Звітним періодом є тривалість дії такого договору. Звіт подається за формою згідно п.3.5 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, який затверджено постановою правління Пенсійного фонду України від 08.10.2010 року № 22-2 з урахуванням змін до цього Порядку  згідно Постанови № 24-1 від 10.12.2012 року.

Договором може передбачатися сплата страхових внесків за попередні періоди. Тож  після закінчення строків дії договору потрібно подати звітність за всі періоди, за які була здійснена сплата страхових внесків (згідно договору).

За додатковими роз’ясненнями можна  звернутися до управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Одеської області, за адресою: м. Ізмаїл, вул. Кишинівська, 46, телефон 2-03-07.

Заступник начальника відділу обліку надходження платежів управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Топалова Світлана Михайлівна

Обновлено 12.08.2013 09:58  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 244 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13833427

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Добровільні учасники теж звітують до Пенсійного Фонду