• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Про обчислення страхового стажу працівникам, які працюють на неповну ставку

Про обчислення страхового стажу працівникам, які працюють на неповну ставку

E-mail Печать PDF

 

Відповідно до ст. 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа    підлягає загальнообов’язковому  державному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі, не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Мінімальний страховий внесок визначається розрахунково як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір страхового внеску (в процентах), встановлених  законом на день отримання зарплати (доходу).

Страховий стаж обчислюється в місяцях. Якщо сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків є меншою, ніж мінімальний страховий внесок, цей період зараховується до страхового стажу пропорційно сумі фактично сплачених страхових внесків за відповідний місяць.

Періоди трудової діяльності та інші періоди, що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до набрання чинності цим Законом (до 01.01.2004 року), зараховуються до страхового стажу в порядку і на умовах, передбачених законодавством, що діяло раніше.

Тож, періоди роботи до 01.01.2004 року зараховуються за записами трудової книжки незалежно від суми сплачених страхових внесків, а з 01.01.2004 року – пропорційно сплаченим страховим внескам за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку органів Пенсійного фонду України.

Головний спеціаліст відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Сулима О.В.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С   08 по 15  января в Измаиле родились 14 малышей, 9  девочек и 5  мальчиков

Сейчас 128 гостей онлайн
Просмотры материалов : 5217651

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Про обчислення страхового стажу працівникам, які працюють на неповну ставку