• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Покращення соціального захисту громадян

Покращення соціального захисту громадян

E-mail Печать PDF

Триває пенсійна реформа, запроваджуються законодавчі новації, зростають соціальні стандарти. Відповідно до законів України та постанов Уряду управлінням в установлені терміни проведено ряд масових перерахунків  пенсій, зокрема, з 1 січня, з 1 березня, з 1 травня поточного року. Перерахунки торкнулися різних категорій громадян, серед яких працівники цивільної авіації; пенсіонери, що набули право на підвищення пенсії у зв’язку із зростанням середньомісячної заробітної плати штатного працівника в Україні; інваліди війни ІІ і ІІІ груп і учасники бойових дій в період Великої Вітчизняної війни та війни з імперіалістичною Японією 1945 року, які досягли  85-річчя;  100-річні ветерани війни та інші.

З 1 липня 2013 року набрали чинності зміни до пенсійного законодавства, які на відміну від раніше діючих норм, надають право на отримання пенсії у зв’язку з втратою годувальника дітям до 23 років в період між завершення навчання в одному навчальному закладі та вступом до іншого навчального закладу або в період між завершенням навчання за одним освітньо-кваліфікаційним рівнем та продовженням навчання за іншим (за умови, що такий період не перевищує 4 місяці). Завдяки внесеним новаціям відтепер період перебування жінок у відпустці у зв’язку з вагітністю і пологами зараховується до страхового стажу для розрахунку пенсії. Період отримання допомоги по безробіттю, в разі доцільності, може бути виключений з періоду, за який враховується заробітна плата для обчислення пенсії. Дещо змінено механізм визначення заробітної плати для розрахунку пенсії за неповні місяці страхового стажу, що дасть змогу виключити із підрахунку найменші суми заробітку і оптимізувати середньомісячну заробітну плату, з якої провадиться розрахунок пенсії.

Фінансування поточних пенсійних виплат здійснюється своєчасно та в повному обсязі. Помітна стабілізація солідарної пенсійної системи створює передумови для підвищення соціальних стандартів та дозволить забезпечити заплановане збільшення мінімальних пенсійних виплат наприкінці цього року до рівня 949 грн.

Управління Пенсійного фонду в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі докладає чимало зусиль аби вдосконалити пенсійну службу, запроваджуючи нові форми і методи обслуговування громадян, створюючи умови для отримання послуг за місцем проживання пенсіонерів. Підтвердженням цьому є активна робота в складі «виїзних мобільних офісів». Фахівці управління завжди раді надати кваліфіковані роз’яснення з питань пенсійного законодавства та в межах своєї компетенції всіляко сприяти в реалізації права громадян на пенсійне забезпечення.

Перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Грамма Г.О.

Обновлено 21.08.2013 13:47  

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 758 гостей онлайн
Просмотры материалов : 21410713

Голосування:

Баннер

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Покращення соціального захисту громадян