• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Відстрочення часу виходу на пенсію

Відстрочення часу виходу на пенсію

E-mail Печать PDF

З жовтня 2011 року, відповідно до Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» від 08.07.2011року № 3668, внесено зміни до механізму підвищення пенсії у разі відстрочення виходу на неї.

      Відповідно до ст.29 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (зі змінами), особі, яка набула право на пенсію за віком, відповідно до цього Закону, але після досягнення пенсійного віку, передбаченого абз. ч1 ст.26 цього Закону, виявила бажання працювати і отримувати пенсію з більш пізнього віку, пенсія за віком призначається з урахуванням страхового стажу на день звернення  за її призначенням із підвищенням розміру пенсії за віком, обчисленого відповідно до ст.27 цього Закону, на:

        0.5 % - за кожний повний місяць страхового стажу, після досягнення пенсійного віку у разі відстрочення виходу на пенсію на строк до 60 місяців;

       0.75% - за  кожний  повний  місяць  страхового  стажу,  після  досягнення  пенсійного  віку у разі відстрочення виходу на пенсію на строк понад 60 місяців.

     Тобто, при відстроченні терміну виходу на заслужений відпочинок, пенсія може підвищуватись на 0.5  - 0.75 % за кожен місяць роботи після досягнення  пенсійного віку. Мається на увазі, що право відстрочення виходу на пенсію мають особи після досягнення 60 – річного віку.

        Крім того,  згідно  із  абз.2 п.1 ч.1 ст. 45  вказаного Закону, якщо  при  відстроченні  часу призначення пенсії за віком не здійснюється підвищення розміру пенсії за неповний місяць страхового стажу, пенсія, обчислена з урахуванням ст. 29 цього Закону, призначається із дня, що настає за останнім днем повного місяця відстрочки часу виходу на пенсію, який враховано до страхового стажу. 

Начальник відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду в м. Ізмаїлі

та Ізмаїльському районі Одеської області Корнєва Г.І.

Обновлено 23.09.2013 09:35  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  26  ноября по 03 декабря  в Измаиле родились 12 малышей, 7  девочек и 5  мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 255 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7042208

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Відстрочення часу виходу на пенсію