• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Шановні страхувальники – платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування!

Шановні страхувальники – платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування!

E-mail Печать PDF

30 вересня 2013 року відповідно до Закону України від 4 липня 2013 року № 406-VII „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” органи  Пенсійного фонду України завершили виконання функцій з адміністрування єдиного соціального  внеску та здійснюють їх передачу до органів Міністерства доходів і зборів України.

Управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі висловлює щиру подяку роботодавцям – платникам єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, які старанно виконували свої зобов’язання, систематично та вчасно здійснювали платежі до всіх соціальних фондів, дбаючи не лише про  страховий стаж своїх працівників, а і забезпечуючи при цьому фінансові ресурси для своєчасного здійснення соціальних виплат громадянам нашої області.

В подальшому управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі, в межах своїх повноважень, здійснюватиме контроль за погашенням платниками заборгованості з окремих платежів, виконувати функції, пов’язані з покриттям витрат Пенсійного фонду на виплату і доставку пільгових і наукових пенсій,  та вести реєстр застрахованих осіб щодо персоніфікованого обліку відомостей про сплату страхових внесків.

Начальник управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Надоленко І.О.

Обновлено 14.10.2013 09:56  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С   04  по 11 декабря в Измаиле родились 9 малышей, 6  девочек и 3  мальчика

Сейчас 220 гостей онлайн
Просмотры материалов : 5375494

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Шановні страхувальники – платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування!