• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Шановні страхувальники – платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування!

Шановні страхувальники – платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування!

E-mail Печать PDF

30 вересня 2013 року відповідно до Закону України від 4 липня 2013 року № 406-VII „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” органи  Пенсійного фонду України завершили виконання функцій з адміністрування єдиного соціального  внеску та здійснюють їх передачу до органів Міністерства доходів і зборів України.

Управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі висловлює щиру подяку роботодавцям – платникам єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, які старанно виконували свої зобов’язання, систематично та вчасно здійснювали платежі до всіх соціальних фондів, дбаючи не лише про  страховий стаж своїх працівників, а і забезпечуючи при цьому фінансові ресурси для своєчасного здійснення соціальних виплат громадянам нашої області.

В подальшому управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі, в межах своїх повноважень, здійснюватиме контроль за погашенням платниками заборгованості з окремих платежів, виконувати функції, пов’язані з покриттям витрат Пенсійного фонду на виплату і доставку пільгових і наукових пенсій,  та вести реєстр застрахованих осіб щодо персоніфікованого обліку відомостей про сплату страхових внесків.

Начальник управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Надоленко І.О.

Обновлено 14.10.2013 09:56  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 304 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13905297

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Шановні страхувальники – платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування!