• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Порядок призначення та виплати надбавки на непрацездатних членів сім’ї

Порядок призначення та виплати надбавки на непрацездатних членів сім’ї

E-mail Печать PDF

Непрацюючим пенсіонерам, які мають на своєму утриманні дітей до 18 років, до пенсій за віком, по інвалідності та за вислугу років, призначених відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", встановлюється та виплачується надбавка у розмірі 150 грн. на кожну дитину.

Для призначення цієї надбавки пенсіонером до органів Пенсійного фонду за місцем проживання подається заява та наступні документи: паспорт, ідентифікаційний код, трудова книжка, свідоцтво про народження дитини, довідка уповноважених органів з місця проживання (органів управління житловим фондом, місцевого самоврядування) про перебування на утриманні непрацездатних членів сім’ї. Надбавка виплачується непрацюючим пенсіонерам до досягнення дітьми 18-річного віку.

Така надбавка не встановлюється на тих членів сім’ї, які одержують пенсію або державну соціальну допомогу відповідно до Законів України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам» та «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам».

Непрацюючими пенсіонерами є особи, які не перебувають в трудових відносинах та не зареєстровані в органах державної податкової служби як суб’єкти підприємницької діяльності.

Про факт працевлаштування (в тому числі реєстрації як фізичної особи – підприємця) одержувачі надбавок в обов’язковому порядку повинні своєчасно повідомляти управління Пенсійного фонду України, в якому пенсіонер перебуває на обліку. В разі прийняття на роботу або реєстрації фізичної особи – підприємця в органах державної податкової служби виплата надбавки на утриманців припиняється.

Головний спеціаліст відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Сулима О.В.

Обновлено 22.10.2013 13:55  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  12 по 19 февраля в Измаиле родились 9 малышей, 2  девочки и 7  мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 189 гостей онлайн
Просмотры материалов : 5383901

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Порядок призначення та виплати надбавки на непрацездатних членів сім’ї