• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Порядок призначення та виплати надбавки на непрацездатних членів сім’ї

Порядок призначення та виплати надбавки на непрацездатних членів сім’ї

E-mail Печать PDF

Непрацюючим пенсіонерам, які мають на своєму утриманні дітей до 18 років, до пенсій за віком, по інвалідності та за вислугу років, призначених відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", встановлюється та виплачується надбавка у розмірі 150 грн. на кожну дитину.

Для призначення цієї надбавки пенсіонером до органів Пенсійного фонду за місцем проживання подається заява та наступні документи: паспорт, ідентифікаційний код, трудова книжка, свідоцтво про народження дитини, довідка уповноважених органів з місця проживання (органів управління житловим фондом, місцевого самоврядування) про перебування на утриманні непрацездатних членів сім’ї. Надбавка виплачується непрацюючим пенсіонерам до досягнення дітьми 18-річного віку.

Така надбавка не встановлюється на тих членів сім’ї, які одержують пенсію або державну соціальну допомогу відповідно до Законів України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам» та «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам».

Непрацюючими пенсіонерами є особи, які не перебувають в трудових відносинах та не зареєстровані в органах державної податкової служби як суб’єкти підприємницької діяльності.

Про факт працевлаштування (в тому числі реєстрації як фізичної особи – підприємця) одержувачі надбавок в обов’язковому порядку повинні своєчасно повідомляти управління Пенсійного фонду України, в якому пенсіонер перебуває на обліку. В разі прийняття на роботу або реєстрації фізичної особи – підприємця в органах державної податкової служби виплата надбавки на утриманців припиняється.

Головний спеціаліст відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Сулима О.В.

Обновлено 22.10.2013 13:55  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 230 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8283786

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Порядок призначення та виплати надбавки на непрацездатних членів сім’ї