• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Відбулося святкове зібрання з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Відбулося святкове зібрання з нагоди Дня працівника соціальної сфери

E-mail Печать PDF

Щороку в першу неділю листопада в Україні відзначається День працівників соціальної сфери.
Напередодні свята у приміщенні управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Одеської області відбулося урочисте зібрання, в якому  взяли  участь керівництво та працівники управління, ветерани праці, колишні працівники Фонду.

Відкрила урочисте зібрання начальник управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Надоленко Ірина Олександрівна, яка відмітила, що ефективна реалізація соціальної політики є основною метою та пріоритетом діяльності влади будь-якої країни, адже саме стан забезпечення соціальних гарантій, конституційних прав громадян є основним критерієм оцінки рівня розвитку суспільства, визначальною ознакою соціальної держави. Сьогодні Україна робить впевнені кроки на цьому шляху, поступово впроваджуючи життєві стандарти європейського рівня, що покладає на працівників соціальної сфери особливу відповідальність за розв’язання складних завдань.

За вагомий внесок у виконання завдань, покладених на управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери  Надоленко І.О. від імені Ізмаїльського міського голови Абрамченко А.В. вручила кращим працівникам управління Почесні грамоти. Серед них: заступник начальника відділу з призначення пенсій Пентійська І.П., головний  спеціаліст з пенсійного забезпечення військовослужбовців відділу з призначення пенсій Самойлова Т.Л., головний спеціаліст відділу з виплати пенсій  Делі Т.І., головний спеціаліст відділу обліку надходження платежів Симбірська О.А., головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж Соломатова С.О.

Начальник управління також  щиро привітала присутніх ветеранів праці, колишніх працівників Фонду з нагоди Дня працівника  соціальної сфери  та вручила букети квітів.

У своєму заключному слові Надоленко І.О. побажала  всім працівникам управління, їхнім родинам та запрошеним присутнім міцного здоров’я, добра та злагоди, нових вагомих здобутків в ім’я щасливого майбутнього України.

 

Завідуючий сектором з організаційно-інформаційної роботи  управління ПФУ

в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі  Кисельов О.Є.

Обновлено 04.11.2013 14:33  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  1 по 8 апреля в Измаиле родились 7 малышей, 2  девочки и 5  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 476 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7905407

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Відбулося святкове зібрання з нагоди Дня працівника соціальної сфери