• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение «Пенсійні» борги: на контролі - кожна несплачена гривня

«Пенсійні» борги: на контролі - кожна несплачена гривня

E-mail Печать PDF

Незважаючи на те, що з 1 жовтня 2013 року управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі припинило адміністрування єдиного соціального внеску у зв’язку із передачею цієї функції органам новоствореного Міністерства доходів і зборів, питання платіжної дисципліни не сходить з порядку денного. Йдеться, насамперед, про борги минулих періодів, допущених платниками внаслідок невиконання своїх зобов’язань перед Пенсійним фондом України та погашення яких, незважаючи на давність, досі перебуває під пильним контролем. Адже за кожною сумою боргу – роки праці конкретних людей, не підтверджені сплатою страхових внесків, а отже не беруться у розрахунок при визначенні розміру пенсії.

Оскільки йдеться про права людини, принциповість питання в тому, що погашена має бути кожна гривня. Тож на вирішення проблеми спрямовуються всі наявні ресурси та важелі впливу. Коли йдеться про давній борг, випадки добровільного його погашення зустрічаються не так часто, в переважній більшості доводиться вдаватися до примусових заходів стягнення, і тут вагома роль відводиться судовим інстанціям, державній виконавчій службі, контролюючим та наглядовим органам.  

Вжиті у співпраці із цими структурами заходи та посилена увага до питання підвищення рівня платіжної дисципліни дали можливість протягом січня - жовтня 2013 року досягти скорочення недоїмки зі сплати страхових внесків економічно-активних платників на 66,0 тис. грн. або на 57,4 %.

Вдалося покращити стан сплати поточних платежів з відшкодування витрат Пенсійного фонду України на виплату та доставку пільгових пенсій, сума недоїмки зменшилася порівняно з початком року на 131,1 тис. грн. (на 21,2 %). 

Поступово мінімізуючи заборгованість з платежів до бюджету Пенсійного фонду України, констатуємо покращення рівня платіжної дисциплінованості колишніх боржників, адже нерідко, засвоївши урок, в подальшому до виконання своїх обов’язків страхувальники ставляться більш відповідально. Повне погашення заборгованості минулих періодів, яка виникла до зміни органу адміністрування єдиного внеску, відтак – і забезпечення дотримання в місті та районі вимог пенсійного законодавства, є одним із пріоритетних і найбільш принципових завдань пенсійної служби. Тож на його реалізацію, незважаючи на давність боргу, і надалі концентруватимуться всі наявні інструменти правового поля, у тому числі в узгодженій взаємодії із різними компетентними органами.

Начальник відділу  обліку надходження платежів управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Синєволнова Олена Іванівна

Обновлено 18.11.2013 15:45  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  1 по 8 апреля в Измаиле родились 7 малышей, 2  девочки и 5  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 295 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7938200

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение «Пенсійні» борги: на контролі - кожна несплачена гривня