• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Персоніфікований облік - інструмент контролю майбутньої пенсії

Персоніфікований облік - інструмент контролю майбутньої пенсії

E-mail Печать PDF

Більшість із нас починає дбати про власну пенсію лише на порозі старості, хоча про свої соціальні гарантії потрібно починати піклуватися ще у молодому віці.

 На даний час кожна працююча особа має персональну облікову картку в системі персоніфікованого обліку, в якій за весь період трудового життя накопичуються відомості про заробіток, внески, страховий стаж з усіх місць роботи та інші відомості, необхідні для правильного призначення пенсій та  соціальних виплат. Персональна облікова картка застрахованої особи зберігається протягом усього життя цієї особи та 75 років після її смерті.

Важливо знати!!!

Починаючи з 1 січня 2016 року пенсії призначатимуться лише за даними персоніфікованого обліку, тобто для нарахування пенсій, не буде враховуватись заробітна плата за періоди страхового стажу, що виникли до 1 липня 2000 року.

Слід також зауважити, що згідно діючого пенсійного законодавства визначальними складовими для розміру майбутньої пенсії працівника є розмір його заробітної плати, з якої сплачуються внески до бюджету Пенсійного фонду України, та страховий стаж.

На сьогодні наявність страхового стажу є основним критерієм при призначенні або перерахунку пенсії, отриманні інших соціальних виплат, гарантованих Конституцією України. Чинним законодавством України встановлено пряму залежність розміру пенсії від величини отриманої заробітної плати, з якої сплачені внески. Обов'язок по нарахуванню та сплаті платежів законодавчо покладено на роботодавців.

Увага!!! Для зарахування повного стажу необхідно, щоб розмір нарахованої заробітної плати був не нижчим за законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати та повністю сплачені нараховані внески.

Саме тому кожному працівнику необхідно контролювати обчислення і сплату  роботодавцем обов'язкових платежів від фонду оплати праці. Функціонування персоніфікованого обліку забезпечує захист прав і свобод застрахованих осіб у сфері пенсійного страхування, оскільки кожен громадянин  може особисто ознайомитись з відомостями, що відображені у його персональній обліковій картці, звернувшись до територіального управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі або зареєструвавшись на веб – порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Та найголовніше – завдяки даному механізму розрахунок пенсій кожної особи ставиться у пропорційну залежність до її страхового стажу та розміру заробітної плати!

Шановні громадяни!!! Піклуйтесь про майбутню пенсію.

 

Начальник відділу  персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Акобідзе Кристина Вікторівна

Обновлено 28.11.2013 15:12  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 229 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8283777

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Персоніфікований облік - інструмент контролю майбутньої пенсії