• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Щодо порядку проведення "березневих" перерахунків пенсій

Щодо порядку проведення "березневих" перерахунків пенсій

E-mail Печать PDF

Чи змінено порядок щорічних перерахунків пенсій з 1 березня відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"?

З 1 липня 2013 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії", яким встановлено новий механізм перерахунку пенсій з 1 березня кожного року.

Цим Законом, зокрема, внесено зміни до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Так, у частині щорічного перерахунку  призначених пенсій з 1 березня кожного року, який передбачено частиною 2 статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", право на перерахунок пенсій не буде залежати від того, на скільки у попередньому році зріс розмір пенсії конкретної особи. Перерахунку фактично підлягатимуть усі пенсії, призначені за законами України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", "Про наукову і науково-технічну діяльність", "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" та "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи". Заробітна плата, з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію, буде підвищуватися на коефіцієнт, який відповідає не менш як 20 відсоткам показника зростання середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, порівняно з попереднім роком. Крім того, на показник підвищення впливатиме рівень інфляції (індекс споживчих цін).

Постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 795 "Деякі питання реалізації частини другої статті 42 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" затверджено відповідний Порядок перерахунку пенсій.

Начальник відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Корнєва Г.І.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С   04  по 11 декабря в Измаиле родились 9 малышей, 6  девочек и 3  мальчика

Сейчас 222 гостей онлайн
Просмотры материалов : 5375492

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Щодо порядку проведення "березневих" перерахунків пенсій