• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Подбайте про свій страховий стаж!

Подбайте про свій страховий стаж!

E-mail Печать PDF

До управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі завітала жінка, яка нещодавно вийшла на заслужений відпочинок. На перший погляд, вона вела себе спокійно, однак в її очах вирувало невдоволення та обурення. «Як же так, - ледь втримуючи сльози, розпочала вона, - я 36 років свого життя віддано пропрацювала, спочатку в колгоспі за трудодні, де отримувала мізер, а після розпаду колгоспу і до старості - в кафе приватного підприємця, платили наче непогано. Життя протекло, неначе вода у річці, і ось маю пенсію - тільки 950 грн ...»

Відчай пенсіонерки можна зрозуміти. Як виявилось, під час роботи у приватного підприємця жінка офіційно працювала лише на 0,25 ставки, решта заробітної плати виплачувалась як «тіньова», інакше кажучи «у конверті». Відповідно, й страховий стаж, який береться до уваги при розрахунку пенсії, зараховувався пропорційно офіційно відпрацьованому часу. Тобто, аби заробити один місяць страхового стажу, пенсіонерка мала працювати 4 місяці.

Тут варто розуміти, що кожен період роботи має бути офіційно підтвердженим, а отримані доходи - прозорими. Таким чином, якщо працівник взагалі всю зарплату отримує «в конверті», то офіційно він вважається непрацюючим. Йому не зараховується страховий стаж, а, відповідно, він не буде одержувати пенсію по старості, у нього немає гарантованого розміру заробітної плати, його можуть звільнити в будь–який час, без жодних компенсацій. Маючи дуже сумнівний виграш сьогодні, такий працівник програє у майбутньому.

На жаль, такі випадки не є поодинокими. І це лише один із сумних прикладів того, чим може обернутись власна безпечність.  Не позбавляйте себе захищеного майбутнього та забезпечте собі гідну пенсію, не перекладайте турботу про себе на сім’ю та рідних!

Начальник відділу  обліку надходження платежів управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Синєволнова О.І.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 179 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8140432

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Подбайте про свій страховий стаж!