• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Семінар в міськрайонному центрі зайнятості

Семінар в міськрайонному центрі зайнятості

E-mail Печать PDF

Вже не перший рік триває тісна співпраця між управлінням Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі та міськрайонним  центром зайнятості, систематично проводяться інформаційно-консультаційні семінари з незайнятими громадянами, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.  Так, з метою підвищення рівня обізнаності таких осіб щодо вагомих чинників, які сприяють соціальному захисту населення, 23 січня 2014 року заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Лєщєва О.Ф. взяла участь в семінарі для безробітних передпенсійного віку.

 Олена Федорівна проінформувала присутніх про систему пенсійного забезпечення України, право громадян на отримання пенсійних виплат згідно з Законом України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи, який вступив в дію з 1 жовтня 2011 року, надала роз’яснення щодо умов набуття права на пенсію за віком, призначення, перерахунку та  методики обчислення пенсій, порядку підтвердження страхового стажу та особливостей зарахування до страхового стажу періодів навчання та догляду за дітьми до та після 01.01.2004 року, переліку документів необхідних для призначення пенсії та термінів їх подання.

Наголошено, що відповідно до  Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» страховий стаж найманого працівника залежить  від повноти та своєчасної сплати роботодавцями єдиного соціального внеску, і якщо керівники підприємств виплачують заробітну плату без відповідних відрахувань - вони  позбавляють своїх працівників права на соціальний захист.

 Безробітних, які через декілька років зіштовхнуться з проблемою оформлення документів для призначення пенсії, цікавили різноманітні запитання, зокрема: як призначається безпосередньо пенсія; який необхідний страховий та трудовий стаж для призначення пенсії; чи враховується період перебування на обліку в службі зайнятості у загальний стаж, тощо.

На всі запитання  присутні отримали кваліфіковані відповіді.

За більш детальною консультацією присутнім було запропоновано звернутися особисто до управління Пенсійного фонду за адресою: м. Ізмаїл, вул. І. Франка, 10 та наголошено, що на першому поверсі в кабінеті №7, щодня (крім вихідних) проводиться прийом громадян міста та району за принципом «єдиного вікна».

Завідуючий сектором  з організаційно-інформаційної роботи управління ПФУ

в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Кисельов О.Є.

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 235 гостей онлайн
Просмотры материалов : 22025530

Голосування:

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Семінар в міськрайонному центрі зайнятості