• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Семінар в міськрайонному центрі зайнятості

Семінар в міськрайонному центрі зайнятості

E-mail Печать PDF

Вже не перший рік триває тісна співпраця між управлінням Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі та міськрайонним  центром зайнятості, систематично проводяться інформаційно-консультаційні семінари з незайнятими громадянами, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.  Так, з метою підвищення рівня обізнаності таких осіб щодо вагомих чинників, які сприяють соціальному захисту населення, 23 січня 2014 року заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Лєщєва О.Ф. взяла участь в семінарі для безробітних передпенсійного віку.

 Олена Федорівна проінформувала присутніх про систему пенсійного забезпечення України, право громадян на отримання пенсійних виплат згідно з Законом України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи, який вступив в дію з 1 жовтня 2011 року, надала роз’яснення щодо умов набуття права на пенсію за віком, призначення, перерахунку та  методики обчислення пенсій, порядку підтвердження страхового стажу та особливостей зарахування до страхового стажу періодів навчання та догляду за дітьми до та після 01.01.2004 року, переліку документів необхідних для призначення пенсії та термінів їх подання.

Наголошено, що відповідно до  Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» страховий стаж найманого працівника залежить  від повноти та своєчасної сплати роботодавцями єдиного соціального внеску, і якщо керівники підприємств виплачують заробітну плату без відповідних відрахувань - вони  позбавляють своїх працівників права на соціальний захист.

 Безробітних, які через декілька років зіштовхнуться з проблемою оформлення документів для призначення пенсії, цікавили різноманітні запитання, зокрема: як призначається безпосередньо пенсія; який необхідний страховий та трудовий стаж для призначення пенсії; чи враховується період перебування на обліку в службі зайнятості у загальний стаж, тощо.

На всі запитання  присутні отримали кваліфіковані відповіді.

За більш детальною консультацією присутнім було запропоновано звернутися особисто до управління Пенсійного фонду за адресою: м. Ізмаїл, вул. І. Франка, 10 та наголошено, що на першому поверсі в кабінеті №7, щодня (крім вихідних) проводиться прийом громадян міста та району за принципом «єдиного вікна».

Завідуючий сектором  з організаційно-інформаційної роботи управління ПФУ

в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Кисельов О.Є.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 518 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8188844

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Семінар в міськрайонному центрі зайнятості