• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Як зараховується до страхового стажу період отримання допомоги по безробіттю

Як зараховується до страхового стажу період отримання допомоги по безробіттю

E-mail Печать PDF

Якщо ви  раптом стали безробітним і зареєструвалися в службі зайнятості, то вам варто знати, як законодавчо врегульовані відносини між Пенсійним фондом та службою зайнятості в частині пенсійного забезпечення громадян.

       Якщо особу звільнили з роботи згідно з п.1 ст. 40 Кодексу законів про працю України – у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці (зокрема ліквідацією, реорганізацією, банкрутством або перепрофілюванням підприємства, організації, установи, скороченням чисельності або штату працівників) – і при цьому на час такого звільнення їй залишалося не більш ніж півтора року до досягнення нею пенсійного віку (встановленого ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»), то така особа  матиме право на призначення пенсії за віком. Це гарантовано Законом України «Про  зайнятість населення» (П «г» ст. 26)

        У зв’язку з цим належить протягом семи календарних днів після свого звільнення зареєструватися у службі зайнятості як такому, що шукає роботу. У тому разі, якщо до визнання такої особи безробітною для неї неможливо було підібрати належну роботу  та якщо вона має страховий стаж, необхідний для призначення пенсії за віком  у мінімальному розмірі (передбачено  абз. 1  ч. 1 ст. 28  Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»: для жінок - 30 років, для чоловіків – 35 років), служба зайнятості направляє клопотання  до управління Пенсійного фонду України щодо призначення пенсії.

       Клопотання про достроковий вихід на пенсію безробітних видається відповідно до порядку реєстрації, перереєстрації  та ведення обліку безробітних.

        Період, протягом якого особа, що підлягала загальнообов’язковому державному  соціальному страхуванню на випадок безробіття, отримувала допомогу по безробіттю (крім одноразової виплати для організації безробітним  підприємницької діяльності) та матеріальну допомогу у період професіональної підготовки, перепідготовки  або підвищення кваліфікації, зараховується до страхового стажу.

       При обчисленні коефіцієнта заробітної плати (доходу) пенсіонера за ці періоди враховується мінімальний розмір заробітної плати.

Заступник начальника відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Пентійська І.П.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 313 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8334328

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Як зараховується до страхового стажу період отримання допомоги по безробіттю