• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Завітали до стаціонарного відділення Ізмаїльського терцентру

Завітали до стаціонарного відділення Ізмаїльського терцентру

E-mail Печать PDF

Турбота про людей похилого віку займає важливе місце в діяльності управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі. Особлива увага приділяється пенсіонерам з обмеженими можливостями та яким виповнилося 80 років і більше.

Так, 19 лютого 2014 року, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Лєщєва Олена Федорівна та начальник відділу з виплати пенсій Кульча Олена Василівна провели зустріч із пенсіонерами, які перебувають в стаціонарному відділенні комунальної установи «Ізмаїльський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Нині у відділенні, яке розміщене в м. Ізмаїлі, проживає 31 особа. І хоча всі вони перебувають тут на державному забезпеченні, але розмір пенсій їм ніколи не байдужий. З неабиякою допитливістю підопічні терцентру слухали представників Пенсійного фонду, які надали роз’яснення щодо змін, які відбулися в пенсійному законодавстві. Люди похилого віку найчастіше зверталися з проханням роз’яснити, яким чином та на скільки впродовж останнього часу змінились розміри їх пенсій, у тому числі в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України. Також запитували про порядок перерахунку пенсій за час, відпрацьований після її призначення, про виконання рішень суду, що стосуються виплат підвищень до пенсій дітям війни. На всі запитання пенсіонери отримали ґрунтовні роз’яснення.

Спілкуючись з цими людьми, щиро захоплюєшся їх стійкістю і оптимізмом, незважаючи на важкі обставини життя, нелегку старість.

Як зазначила завідуюча стаціонарним відділенням терцентру Балабан Тетяна Петрівна, дорікань на умови проживання літні люди не мають. Більшість з них ведуть активне життя, цікавляться змінами в пенсійному забезпеченні і завжди чекають на зустріч з працівниками управління Пенсійного фонду.

Завідуючий сектором  з організаційно-інформаційної роботи

управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Кисельов О.Є.

Обновлено 24.02.2014 11:07  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С 8 по 15 июля в Измаиле родились 6 малышей, 2  девочки и 4  мальчика  (из них 1 двойня)

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 197 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8504578

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Завітали до стаціонарного відділення Ізмаїльського терцентру