• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Завітали до стаціонарного відділення Ізмаїльського терцентру

Завітали до стаціонарного відділення Ізмаїльського терцентру

E-mail Печать PDF

Турбота про людей похилого віку займає важливе місце в діяльності управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі. Особлива увага приділяється пенсіонерам з обмеженими можливостями та яким виповнилося 80 років і більше.

Так, 19 лютого 2014 року, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Лєщєва Олена Федорівна та начальник відділу з виплати пенсій Кульча Олена Василівна провели зустріч із пенсіонерами, які перебувають в стаціонарному відділенні комунальної установи «Ізмаїльський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Нині у відділенні, яке розміщене в м. Ізмаїлі, проживає 31 особа. І хоча всі вони перебувають тут на державному забезпеченні, але розмір пенсій їм ніколи не байдужий. З неабиякою допитливістю підопічні терцентру слухали представників Пенсійного фонду, які надали роз’яснення щодо змін, які відбулися в пенсійному законодавстві. Люди похилого віку найчастіше зверталися з проханням роз’яснити, яким чином та на скільки впродовж останнього часу змінились розміри їх пенсій, у тому числі в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України. Також запитували про порядок перерахунку пенсій за час, відпрацьований після її призначення, про виконання рішень суду, що стосуються виплат підвищень до пенсій дітям війни. На всі запитання пенсіонери отримали ґрунтовні роз’яснення.

Спілкуючись з цими людьми, щиро захоплюєшся їх стійкістю і оптимізмом, незважаючи на важкі обставини життя, нелегку старість.

Як зазначила завідуюча стаціонарним відділенням терцентру Балабан Тетяна Петрівна, дорікань на умови проживання літні люди не мають. Більшість з них ведуть активне життя, цікавляться змінами в пенсійному забезпеченні і завжди чекають на зустріч з працівниками управління Пенсійного фонду.

Завідуючий сектором  з організаційно-інформаційної роботи

управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Кисельов О.Є.

Обновлено 24.02.2014 11:07  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 329 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13859018

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Завітали до стаціонарного відділення Ізмаїльського терцентру