• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Виїзний прийом у селі Багате

Виїзний прийом у селі Багате

E-mail Печать PDF

Начальником управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Надоленко Іриною Олександрівною та головним спеціалістом відділу з призначення пенсій Сулимою Оксаною Володимирівною 3 березня 2004 року здійснено виїзд до села Багате Ізмаїльського району.

В приміщенні Багатянської сільської ради Ірина Олександрівна та Оксана Володимирівна провели  виїзний прийом громадян. На прийом до представників Фонду звернулось дванадцять осіб, консультації надано з питань щодо права на отримання пенсії за віком та по інвалідності, особливостей обчислення страхового стажу та зарахування до нього тих чи інших періодів роботи, проведення перерахунку пенсії з урахуванням стажу та заробітної плати працюючим пенсіонерам, виплати та підвищень до пенсії «дітям війни», змін пенсійного забезпечення жінок та стану фінансування пенсійних виплат на сьогоднішній день. Кожному пенсіонеру який звернувся на прийом, надано роз’яснення щодо складових пенсії, права на перерахунок та різного виду підвищень і надбавок до пенсій.

Турбота про пенсіонерів з обмеженими можливостями та які пересуваються у візках займає важливе місце в діяльності управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі. Як правило, пенсіонери зазначеної категорії не мають можливості самостійно звертатися до управління задля вирішення тих чи інших питань, тому відвідування цієї категорії пенсіонерів за місцем проживання є важливою складовою проведення виїзного прийому. Так, Надоленко І.О. відвідала за місцем проживання 65–річного Марінова Іллю Івановича,  70-річного Делі Михайла Івановича, 69-річного Самур Івана Івановича, які були щиро вдячні за неочікуваний візит.

Під час спілкування з пенсіонерами Ірина Олександрівна цікавилась рівнем надання послуг з доставки та виплати пенсій, наявністю проблем, побажаннями до пенсійної служби. Начальник управління роз’яснила про складові їх пенсії та про те, як змінився її розмір у зв’язку із ростом з 1 грудня 2013 року прожиткового мінімуму також розповіла про зміни, які відбулись у пенсійному законодавстві протягом минулого року в частині пенсійного забезпечення громадян.

 

Завідувач сектору  з організаційно-інформаційної роботи управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Кисельов О.Є.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 248 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8251451

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Виїзний прийом у селі Багате