• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Виїзний прийом у селі Багате

Виїзний прийом у селі Багате

E-mail Печать PDF

Начальником управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Надоленко Іриною Олександрівною та головним спеціалістом відділу з призначення пенсій Сулимою Оксаною Володимирівною 3 березня 2004 року здійснено виїзд до села Багате Ізмаїльського району.

В приміщенні Багатянської сільської ради Ірина Олександрівна та Оксана Володимирівна провели  виїзний прийом громадян. На прийом до представників Фонду звернулось дванадцять осіб, консультації надано з питань щодо права на отримання пенсії за віком та по інвалідності, особливостей обчислення страхового стажу та зарахування до нього тих чи інших періодів роботи, проведення перерахунку пенсії з урахуванням стажу та заробітної плати працюючим пенсіонерам, виплати та підвищень до пенсії «дітям війни», змін пенсійного забезпечення жінок та стану фінансування пенсійних виплат на сьогоднішній день. Кожному пенсіонеру який звернувся на прийом, надано роз’яснення щодо складових пенсії, права на перерахунок та різного виду підвищень і надбавок до пенсій.

Турбота про пенсіонерів з обмеженими можливостями та які пересуваються у візках займає важливе місце в діяльності управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі. Як правило, пенсіонери зазначеної категорії не мають можливості самостійно звертатися до управління задля вирішення тих чи інших питань, тому відвідування цієї категорії пенсіонерів за місцем проживання є важливою складовою проведення виїзного прийому. Так, Надоленко І.О. відвідала за місцем проживання 65–річного Марінова Іллю Івановича,  70-річного Делі Михайла Івановича, 69-річного Самур Івана Івановича, які були щиро вдячні за неочікуваний візит.

Під час спілкування з пенсіонерами Ірина Олександрівна цікавилась рівнем надання послуг з доставки та виплати пенсій, наявністю проблем, побажаннями до пенсійної служби. Начальник управління роз’яснила про складові їх пенсії та про те, як змінився її розмір у зв’язку із ростом з 1 грудня 2013 року прожиткового мінімуму також розповіла про зміни, які відбулись у пенсійному законодавстві протягом минулого року в частині пенсійного забезпечення громадян.

 

Завідувач сектору  з організаційно-інформаційної роботи управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Кисельов О.Є.

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 549 гостей онлайн
Просмотры материалов : 20624944

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Виїзний прийом у селі Багате