• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Пільгові пенсії – заборгованість підприємств

Пільгові пенсії – заборгованість підприємств

E-mail Печать PDF

Для забезпечення соціального захисту працівників, зайнятих на роботах зі шкідли­вими і тяжкими умовами праці передбачається призначення пенсій на пільгових умовах.

Згідно зЗаконом України “Про пенсійне забезпечення” право на таку пенсію мають працівники, зайняті на роботах, визначених у списках № 1 та № 2, затверджених Кабінетом Міністрів України, за наявності відповідного стажу роботи на таких роботах.

У січні-березні нинішнього року управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі виплатило пільгових пенсій, призначених відповідно до списків № 1 та № 2 на загальну суму 511,4 тис. грн..

 Разом з тим, Законом України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" передбачено, що витрати на виплату та доставку пільгових пенсій Пенсійному фонду України відшкодовують підприємства та організації, де працювали отримувачі таких пенсій, з коштів, призна­чених на оплату праці. Проте далеко не завжди підприємства виконують законодавчі вимоги, тобто несвоєчасно, або зовсім не відшкодовують ці витрати, що суттєво збільшує рівень фінансового навантаження на Пенсійний фонд.

Принцип роботи Пенсійного фонду України за солідарною системою, що наразі діє, передбачає, що саме сплачені плат­никами кошти спрямовуються на виплату пенсій і будь-які диспропорції негативно впливають на стабільність роботи Фонду.

          Станом на 01 квітня 2014 року заборго­ваність по відшкодуванню пільгових пенсій мають 11 платників на суму 471,0 тис. грн., що на 17,8  відсотка, більше, ніж на відповідну дату минулого року.

          Для зменшення заборгованості недобросовісних платників управління проводить широку претензійно – позовну роботу. Ворганах виконавчої служби  перебувають судові рішення про сплату боргу по пільгових пенсіях на 138,5 тис. грн., передано до господарського суду позовних заяв на 67,7 тис. грн., у справах про банкрутство розглядаються матеріали на 264,8 тис. грн..

           Найбільшими боржниками серед економічно – активних платників є:

- ПОСГП  ПП “Колос” (керівник – Курганов А.І.) - сума заборго­ваності 72,1 тис. грн.;

- ЗАТ “Ізмаїльський молзавод” (керівник- Ходос В.М.) - 45,6 тис. грн.;

- СК “Агропослуги” (керівник- Негруца А.К.) - 29,7 тис. грн.;

- ПАТ “Ізмаїлавтотранс” (керівник – Сардарян В.С.) - 21,7 тис.грн.;

- Комунальна установа “Ізмаїльська міська центральна лікарня” (керівник -Любіцин О.Ю.) – 13,9 тис. грн..

        Керівникам підприємств треба розуміти, що будь-яка затримка, не кажучи вже про довготермінову заборгованість щодо відшкодування витрат на виплату та достав­купільгових пенсій Пенсійному фонду України, впливає на своєчасність та повноту виплати пенсій не тільки отримувачам таких пенсій, але й усім, баз винятку пенсіонерам.         

Перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м.Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Грамма Г.О.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 384 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13913681

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Пільгові пенсії – заборгованість підприємств