• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Пенсія - через банківські установи

Пенсія - через банківські установи

E-mail Печать PDF

 

Щороку зростає кількість пенсіонерів, які виявили бажання одержувати пенсію через установи банків.

Станом на 01 квітня 2014 року 18 банків уповноважені обслуговувати вкладні рахунки пенсіонерів та отримувачів допомоги. Кількість пенсіонерів міста та району, отримуючих пенсію та грошову допомогу в банківських установах складає 15600 осіб.

Із списку банків, наданого управлінням, пенсіонер самостійно обирає фінансову установу, беручи до уваги умови обслуговування й зручне місце розташування. Мережа банківських установ на теренах міста та району є досить розгалуженою.

Між банком та клієнтом укладається договір, пенсіонер отримує ощадну книжку або платіжну карту. Пластикова карта-найзручніший варіант. Пенсіонер може знімати гроші у найближчому банкоматі. Крім того, маючи карту, не потрібно оформляти доручення. Також це дає можливість вчасно одержувати пенсію, перебуваючи в будь-якій частині країни і в будь-який зручний час. Значною перевагою платіжної картки є зручність в безготівковому розрахунку за товари та послуги.

Виплата пенсій через банківські установи економить час одержувачів, гарантує своєчасність та зручність одержання пенсійних виплат, сприяє процесу накопичення коштів на поточних рахунках пенсіонерів, забезпечує якісне комплексне обслуговування щодо надання інших банківських послуг.

Дотримуючи банківську таємницю, працівники забезпечать конфіденційність інформації про розмір вашої пенсії і про наявність засобів на вашій особистій пенсійній картці, тоді як до загальної відомості для виплати пенсії через пошту мають доступ і працівники пошти, і пенсіонери.

При втраті або крадіжці пластикової картки банк забезпечує захист вашої пенсії. Якщо вас осягнула така прикрість, досить зателефонувати до відділення банку, і ніхто не зможе скористатися вашим рахунком, а для вас виготовлять дублікат банківської картки.

У отримувачів пенсій через банк є ще одна незаперечна перевага. Якщо пенсіонер з якоїсь причини не зміг прийти за виплатою на пошту, кошти після 25 числа повертаються до Пенсійного фонду, і одержати їх можна буде лише у наступному місяці. «Банківські» ж гроші залишаються доступними у будь-який момент після надходження на рахунок (карту). Крім того, картка дозволяє зняти з рахунку не всю пенсію, а тільки необхідну суму.

В очікуванні пенсії також зовсім не обов'язково ходити щодня до банкомата, щоб перевірити залишок на рахунку. Досить підключити послугу SMS-інформування, і при перерахуванні грошей на пенсійну картку клієнт банку відразу про це довідаєтеся через повідомлення на особистий мобільний телефон.

Для переходу на обслуговування у банку, необхідно написати відповідну заяву до Пенсійного фонду, або ж заяву можна залишити у відділенні банку, і працівники фінансової установи передадуть її до Фонду. Відкриття і обслуговування пенсійних рахунків – безкоштовне. В будь-який час пенсіонер має право відмовитись від послуг одного банку і скористатись послугами іншого.

Начальник відділу ВББОЗ – головний бухгалтер управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Зюбанова Т.Д.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 622 гостей онлайн
Просмотры материалов : 16292871

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Пенсія - через банківські установи