• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Вплив антикризових урядових заходів на пенсійне законодавство

Вплив антикризових урядових заходів на пенсійне законодавство

E-mail Печать PDF

Верховна Рада України, ухваливши 27 березня 2014 року Закон «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», внесла зміни до низки законів щодо нарахування пенсій. Зміни в пенсійному законодавстві особливо стосуються тих, хто планує виходити на заслужений відпочинок за спеціальними законами.

Донині пенсію, призначену за спеціальними законами (прокурорам, народним депутатам, суддям, держслужбовцям), нараховували у розмірі 80% від суми місячної заробітної плати (заробітку), з якої сплачувався єдиний соціальний внесок. Ухвалений парламентом закон передбачає зменшення розмірів пенсій, призначених за спеціальними законами, та встановлення їх на рівні 70% від суми місячної заробітної плати (заробітку), з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Дію ухваленого закону не поширено на тих, хто вже вийшов на пенсію і кому її призначено за раніше чинним законодавством. А тим, кому пенсію призначатимуть після зазначених нововведень, робитимуть це за нормами, що діятимуть на постійній основі з 1 травня 2014 року.

Осіб, які йтимуть на пенсію за Законом «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», жодні зміни не стосуватимуться. При цьому не секрет, що багато пенсіонерів нині отримують досить скромну пенсію, тож майже 20% з них продовжують працювати. Для них не буде запроваджуватися обмеження пенсійних виплат на 50%. Отже, майже для 7,1 тис. працюючих пенсіонерів міста та району стовідсотково будуть збережені їх пенсії.

Заступник начальника управління Пенсійного фонду в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Лєщєва О.Ф.

Обновлено 10.04.2014 08:46  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 271 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13833374

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Вплив антикризових урядових заходів на пенсійне законодавство