• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Пенсійні консультації без черг!

Пенсійні консультації без черг!

E-mail Печать PDF

За таким правилом працюють в управлінні Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі. Значно спростило організацію роботи та поліпшило її якість запровадження з лютого цього року прийому громадян за принципом “єдиного вікна”. Практика прийому громадян у такому форматі показала, що це дуже зручно як для громадян, які звертаються до Пенсійного фонду, так і для спеціалістів, які їх обслуговують та допомагають вирішити нагальні питання пенсійного забезпечення.

Спеціалісти надають повний комплекс послуг, передбачених законодавством для Пенсійного фонду України: прийом заяв та документів для  призначення або перерахунку пенсій, виплати допомоги на поховання або недоотриманої пенсії; видача різноманітних довідок, свідоцтв про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, пенсійних посвідчень тощо. Тут же працює інформаційний кіоск, за допомогою якого громадяни  ознайомлюються з інформацією стосовно заробітної плати та стажу.

Лише протягом січня-березня 2014 року роботи «єдиного вікна» спеціалісти управління надали консультації, роз’яснення та послуги 5733 громадянам міста та району, в тому числі прийняли 1102 заяви на призначення та перерахунок пенсій, 574 заяви на виплату допомоги на поховання та недоотриману пенсію, видали 583 пенсійні посвідчення та 1253 довідок про розмір пенсії чи перебування на обліку.

Найбільшою перевагою прийому за принципом «єдиного вікна» є те, що громадяни, які звертаються до Пенсійного фонду, можуть з’ясувати свої питання в одному місці. Їм не треба ходити кабінетами, витрачати час на черги під різними дверима. Це дуже актуально для ізмаїльського управління, яке розміщене в двох приміщеннях за різними адресами. Режим роботи не передбачає встановлення спеціальних днів і годин прийому, поділу за територіальним принципом.

Завдяки створенню «єдиного вікна» обслуговування громадян в пенсійному управлінні піднялось на більш якісний рівень.

Начальник відділу з обслуговування та розгляду  звернень громадян Управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Пасічник Н.А.

Обновлено 16.04.2014 15:58  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  5 по 12  ноября в Измаиле родились 8 малышей, 6  девочек и 2  мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 275 гостей онлайн
Просмотры материалов : 6802987

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Пенсійні консультації без черг!