• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Пенсіонерам, які мають на своєму утриманні дітей до 18 років, та отримують відповідну надбавку до пенсії

Пенсіонерам, які мають на своєму утриманні дітей до 18 років, та отримують відповідну надбавку до пенсії

E-mail Печать PDF

Відповідно до п.6 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", Закону України «Про пенсійне забезпечення» та постанови Кабінету Міністрів України від 16 липня 2008 року №654 «Про підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян» непрацюючим пенсіонерам, які мають на своєму утриманні дітей до 18 років, до пенсії за віком, по інвалідності та за вислугу років призначається і виплачується надбавка у розмірі 150 грн. на кожну дитину.

Непрацюючими пенсіонерами є особи, які не перебувають в трудових відносинах та не зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності.

Встановлення зазначеної надбавки провадиться на підставі заяви пенсіонера, до якої надаються документи, що засвідчують особу, родинні стосунки та вік утриманця, підтверджують перебування його на утриманні заявника та свідчать про те, що пенсіонер не працює. Такими документами є: паспорт, ідентифікаційний код, трудова книжка, свідоцтво про народження дитини, довідка уповноважених органів з місця проживання (органів управління житловим фондом, місцевого самоврядування). Виплата цієї надбавки здійснюється до досягнення дитиною 18-річного віку.

На тих дітей, які одержують пенсію або державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», надбавка до пенсії не нараховується.

Пенсіонери, які мають на своєму утриманні дітей до 18 років, та отримують відповідну надбавку до пенсії, в обов’язковому порядку повинні своєчасно повідомляти управління Пенсійного фонду України за місцем перебування на обліку про факт працевлаштування або здійснення підприємницької діяльності. У разі прийняття на роботу або реєстрації фізичної особи-суб’єкта підприємницької діяльності, виплата зазначеної надбавки припиняється.

Начальник відділу з призначення пенсій управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Одеської області Корнєва Г.І.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  1 по 14 января в Измаиле родились 16 малышей, 8 девочек и 8  мальчиков

 

Сейчас 431 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7313390

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Пенсіонерам, які мають на своєму утриманні дітей до 18 років, та отримують відповідну надбавку до пенсії