• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение В місті та районі проведено індексацію пенсій

В місті та районі проведено індексацію пенсій

E-mail Печать PDF

В травні 2014 року управлінням ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі проведено індексацію пенсій для 6019 пенсіонерів на загальну суму 198,33 тис. грн..

Пенсії проіндексовані на показник інфляції, який з 1 травня становить 3%. Для пенсії у 1500 грн., яка не підвищувалася з грудня 2013 року, розмір індексації становить 28,47 грн. (949 грн. х 3%).

Індексація проводиться автоматично непрацюючим пенсіонерам. Тим, хто після виходу на пенсію продовжує працювати, доходи індексуються за місцем роботи. Якщо заробітна плата працюючого пенсіонера менше прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, після надання інформації про доходи, пенсія може бути проіндексована з урахуванням отриманої заробітної плати.

Згідно з Порядком проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 року №1078, індексації підлягають грошові доходи особи, які не мають разового характеру: заробітна плата, пенсії, стипендії, грошове забезпечення військовослужбовців, соціальні виплати. Індексація пенсій проводиться, якщо рівень споживчих цін з моменту останнього підвищення їх розміру перевищив 1%.

Індексації проводиться в межах прожиткового мінімуму для відповідних груп населення. Тобто, пенсії – в межах прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (на сьогодні – 949 грн.).

Довідково:

 Згідно з Порядком проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 року №1078, індексації не підлягають виплати, які визначаються залежно від прожиткового мінімуму: пенсії, розмір яких не перевищує прожиткового мінімуму, підвищення, надбавки та інші доплати до пенсії, мінімальний розмір допомоги по безробіттю, соціальна допомога інвалідам, допомога малозабезпеченим сім’ям, допомоги сім’ям з дітьми тощо.

Начальник управління ПФУ в

м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Одеської області Надоленко І.О.

Обновлено 19.05.2014 13:46  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  1 по 14 января в Измаиле родились 16 малышей, 8 девочек и 8  мальчиков

 

Сейчас 333 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7313293

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение В місті та районі проведено індексацію пенсій