• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Пенсії в місті та районі платять вчасно!

Пенсії в місті та районі платять вчасно!

E-mail Печать PDF

Так під час зустрічі  з журналістами місцевих ЗМІ  начальник управління  Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Надоленко Ірина Олександрівна запевнила, що  забезпечення стабільних пенсійних виплат є першочерговим завданням роботи управління. Робиться все можливе, щоб пенсіонери отримували свої пенсії вчасно і у повному обсязі, так станом на 21.05.2014 року на банківські установи та поштові відділення міста та району профінансовано 80% місячної потреби.

Ірина Олександрівна також відзначила, що 3 пенсіонерам-переселенцям з Криму, які звернулись до управління,  забезпечено оперативне призначення та виплата пенсій.

Ситуація в країні вимагає особливої принциповості і оперативності в діях пенсійників,- констатувала посадовець. Тож управлінням безпосередньо на місці забезпечується реалізація пенсійного законодавства, робота всіх відділів налаштована на   миттєве реагування та запобігання всім негативним тенденціям в економіці, котрі призводять до погіршення стану наповнюваності бюджету Пенсійного фонду. Зокрема, в цей важкий для країни час необхідно  допомогти роботодавцям усвідомити, наскільки від їх добросовісності сьогодні залежить стабільність функціонування пенсійної системи в державі, - акцентувала Надоленко І.О..

Завідувач сектору з організаційно-інформаційної роботи управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Кисельов О.Є.

Обновлено 21.05.2014 10:34  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 222 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8251223

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Пенсії в місті та районі платять вчасно!