• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Пенсії в місті та районі платять вчасно!

Пенсії в місті та районі платять вчасно!

E-mail Печать PDF

Так під час зустрічі  з журналістами місцевих ЗМІ  начальник управління  Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Надоленко Ірина Олександрівна запевнила, що  забезпечення стабільних пенсійних виплат є першочерговим завданням роботи управління. Робиться все можливе, щоб пенсіонери отримували свої пенсії вчасно і у повному обсязі, так станом на 21.05.2014 року на банківські установи та поштові відділення міста та району профінансовано 80% місячної потреби.

Ірина Олександрівна також відзначила, що 3 пенсіонерам-переселенцям з Криму, які звернулись до управління,  забезпечено оперативне призначення та виплата пенсій.

Ситуація в країні вимагає особливої принциповості і оперативності в діях пенсійників,- констатувала посадовець. Тож управлінням безпосередньо на місці забезпечується реалізація пенсійного законодавства, робота всіх відділів налаштована на   миттєве реагування та запобігання всім негативним тенденціям в економіці, котрі призводять до погіршення стану наповнюваності бюджету Пенсійного фонду. Зокрема, в цей важкий для країни час необхідно  допомогти роботодавцям усвідомити, наскільки від їх добросовісності сьогодні залежить стабільність функціонування пенсійної системи в державі, - акцентувала Надоленко І.О..

Завідувач сектору з організаційно-інформаційної роботи управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Кисельов О.Є.

Обновлено 21.05.2014 10:34  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  5 по 12  ноября в Измаиле родились 8 малышей, 6  девочек и 2  мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 221 гостей онлайн
Просмотры материалов : 6825525

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Пенсії в місті та районі платять вчасно!