• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение До уваги страхувальників: за консультаціями з питань відомостей про застрахованих осіб можна звертатися до органів Пенсійного фонду!

До уваги страхувальників: за консультаціями з питань відомостей про застрахованих осіб можна звертатися до органів Пенсійного фонду!

E-mail Печать PDF

У зв’язку з набранням чинності закону України від 04.07.2013 року №404-VII „Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” та „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” №406-VII процедура адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з 1 жовтня 2013 року покладена на Міністерство доходів і зборів України.

Тобто, з 01.10.2013 року Міністерство доходів і зборів України розпочало прийом та обробку звітів про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

При формуванні вищезгаданої звітності страхувальники повинні керуватися вимогами Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України 09.09.2013 року №454, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 20.09.2013 №1628/24160 (далі - Порядок).

Згідно ст. 13-1 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» №2464-VI від 08.07.2010 року Пенсійний фонд має право надавати консультації з питань відомостей, поданих до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру, та ведення цього реєстру.

Тому, у випадку виникнення у страхувальників питань щодо заповнення таблиць 5-9 додатку 4, всіх таблиць додатку 5, додатку 6 та додатку 7 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування рекомендуємо звертатися до управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі.

Нагадуємо страхувальникам, що згідно п. 2.10 Порядку звіт страхувальником повинен подаватися в повному обсязі. Звіт складений з порушенням вимог цього Порядку, у тому числі без обов’язкових реквізитів, передбачених пунктом 2.8 цього розділу, та поданий без всіх необхідних таблиць, не вважається звітом, і вважається таким, що не подавався.

Особливу увагу слід приділити тим страхувальникам, які звітують до Міністерства доходів і зборів України в електронному вигляді із застосуванням електронно-цифрового підпису. Їм потрібно обов’язково після відправлення звіту в електронному вигляді за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку отримати першу та другу квитанції та перевірити їх на відсутність помилок у поданій звітності. У разі наявності помилок потрібно їх виправити та повторно подати звіт до органу доходів і зборів за основним місцем обліку платника єдиного внеску.

Аналіз прийнятих звітів, за період з 01.10.2013 року показав, що найчастіше зустрічаються помилки, коли при формуванні звіту не заповнюються всі необхідні реквізити. Для прикладу, в розрізі застрахованих осіб (таблиця 6 Додатка 4) страхувальник помилково не заповнює реквізит «Кількість календарних днів перебування у трудових відносинах у звітного місяця», або при використанні кодів застрахованих осіб пов’язаних з нарахуванням допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами (коди категорії 42, 43, 44, 45), не заповнює реквізит «Кількість календарних днів відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами".

Начальник відділу  надходження, прогнозування та обліку застрахованих осіб управління ПФУ в

м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Синєволнова О.І.

Обновлено 11.06.2014 11:27  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 319 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8334331

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение До уваги страхувальників: за консультаціями з питань відомостей про застрахованих осіб можна звертатися до органів Пенсійного фонду!