• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Легалізація заробітної плати – запорука соціальних виплат

Легалізація заробітної плати – запорука соціальних виплат

E-mail Печать PDF

Управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському району нагадує, що легалізація заробітної плати – запорука збільшення пенсій в майбутньому та гарантоване отримання соціальних виплат.

Закон України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачає, що страхувальник (роботодавець) зобов’язаний нараховувати, обчислювати, сплачувати в установлені строки та в повному обсязі страхові внески та подавати органам Пенсійного фонду відомості про застраховану особу.

Певна частина роботодавців, бажаючи уникнути зайвих витрат, видає своїм працівникам зарплату готівкою, не відображеною у бухгалтерській звітності. Які наслідки? У легальному секторі економіки низький рівень офіційної заробітної плати, у тіньовій економіці заробітки вищі, але виплачуються вони в „конвертах” і не гарантують ні страхового стажу, ні гідної пенсії.

Роботодавець, який сплачує заробітну плату „у конвертах” свідомо обманює державу, своїх працівників, порушує чинне законодавство з оплати праці та досить вагомо не доплачує внески у Пенсійний фонд України.

«Мінуси» тіньової заробітної плати для найманих працівників: повна відсутність соціальних гарантій передбачених для працівника (права на відпустку, зокрема, відпустку на час вагітності та пологів); права на оплату листа непрацездатності; права на достроковий вихід на пенсію, якщо ви працюєте в шкідливих умовах; права на охорону праці; права на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань; права на гарантії за колективним договором; отримання лише мінімальної пенсії за віком.

Перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м.Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Грамма Г.О.

Обновлено 11.06.2014 11:28  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  26  ноября по 03 декабря  в Измаиле родились 12 малышей, 7  девочек и 5  мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 254 гостей онлайн
Просмотры материалов : 6989271

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Легалізація заробітної плати – запорука соціальних виплат