• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Легалізація заробітної плати – запорука соціальних виплат

Легалізація заробітної плати – запорука соціальних виплат

E-mail Печать PDF

Управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському району нагадує, що легалізація заробітної плати – запорука збільшення пенсій в майбутньому та гарантоване отримання соціальних виплат.

Закон України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачає, що страхувальник (роботодавець) зобов’язаний нараховувати, обчислювати, сплачувати в установлені строки та в повному обсязі страхові внески та подавати органам Пенсійного фонду відомості про застраховану особу.

Певна частина роботодавців, бажаючи уникнути зайвих витрат, видає своїм працівникам зарплату готівкою, не відображеною у бухгалтерській звітності. Які наслідки? У легальному секторі економіки низький рівень офіційної заробітної плати, у тіньовій економіці заробітки вищі, але виплачуються вони в „конвертах” і не гарантують ні страхового стажу, ні гідної пенсії.

Роботодавець, який сплачує заробітну плату „у конвертах” свідомо обманює державу, своїх працівників, порушує чинне законодавство з оплати праці та досить вагомо не доплачує внески у Пенсійний фонд України.

«Мінуси» тіньової заробітної плати для найманих працівників: повна відсутність соціальних гарантій передбачених для працівника (права на відпустку, зокрема, відпустку на час вагітності та пологів); права на оплату листа непрацездатності; права на достроковий вихід на пенсію, якщо ви працюєте в шкідливих умовах; права на охорону праці; права на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань; права на гарантії за колективним договором; отримання лише мінімальної пенсії за віком.

Перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м.Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Грамма Г.О.

Обновлено 11.06.2014 11:28  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 289 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8258741

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Легалізація заробітної плати – запорука соціальних виплат